نتایج جستجو برای عبارت :

تمدید مهلت ثبت نام پیاده روی اربعین در سایت سماح

ایسنا:مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه از تمدید ثبت نام در سامانه سماح تا روز اربعین حسینی خبر داد.
حامد دارابی از ثبت نام 56 هزار و 730 کرمانشاهی متقاضی پیاده روی اربعین حسینی در سامانه سماح خبرداد و گفت:از زمان شروع ثبت نام در سامانه(اول شهریور) تاکنون بیشترین ثبت نام ها را طی هفته گذشته داشتیم. 
وی تصریح کرد:سال گذشته نزدیک به 40 هزار نفر از استان کرمانشاه در سامانه سماح ثبت نام کردند که تعداد ثبت نامی هایی که تا به امروز(24 مهر) و به فاصله سه روز م
دانشجویان گرامی
مهلت تحویل و ارسال گزارش کار آزمایش اول (پمپ حرارتی) به پایان رسیده است.
آخرین مهلت ارسال و تحویل گزارش کار کمپرسور دومرحله ای: چهاشنبه 22 اسفند
مهلت ارسال و تحویل گزارش کارهای تهویه و دیگ مارست: چهارشنبه 21 فروردین
اول هفته یه پیام از سامانه سماح اومد که بخاطر اغتشاشات در رفتن تعجیل ننماید
و ماهم تعجیل ننماییدیم!
موندیم اوضاع اروم شد بریم ولی سامانه سماح دیگه پیام نداد که اوضاع اروم شده!
همه موندن یکم دیرتر برن بخاطر این پیام
رفتیم بلیط بگیریم اینترنتی گفتن بلیط اینترنتی نمیفروشن اجازه فروش ندادن
باید حضوری برید
امروز حضوری رفتیم برای فردا بلیط بگیریم باز بلیط ندادن_ترمینال آزادی
گفتن فردا بیاید، بهمونم گفتن فردا معلوم نیست ماشین باشه یا نه
فقط هم ب
ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ثبت نام آزمـــون های آزمایشی سنجش
شرکت تعاونی کارها آموزشی سنجش برگزار کننده آزمون های آزمایشی مرحله ای تمدید مهلت ثبت‌ عنوان آزمون آزمایشی تاریخ ۳۰ فروردین ۹۸ سنجش دهم. امتحان ‌های مهلت درج ‌نام تاریخ برگزاری دانا دوره مهلت درج نام با پایان روز جمعه تاریخ .
ادامه مطلب
تا آخر تیرماه به خودم مهلت دادم. آخرین مهلت...
اگر کرم فرمودند، که هیچ
اگر باز لایق نبودم، جنازه ام روی دست های مبارکشان خواهد ماند. دفنم کنند...
+ فکر میکنم این اولین پستی باشد که صریح ننوشتم. این هم خیانت در امانت. یک جور تلخی کشنده ای زیر زبانم حس میکنم که میخواهم تمام وجودم را به بیرون تف کنم. تف، تف...
پیرو اطلاعیه مورخه ۹۸/۱۰/۰۴ پیرامون ثبت نام آزمون های ورود به حرفه نوبت دوم سال جاری، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام آزمون های ورود به حرفه مهندسی و کاردانی و تعیین صلاحیت معماران تجربی اسفند ماه ۹۸ می رساند:
با توجه به اتمام مهلت ثبت نام آزمون های موصوف، عدم موفقیت برخی از داوطلبان در تکمیل مراحل ثبت نام و درخواست های بعضی از استان ها، مهلت ثبت نام این آزمون‌ها تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱۶ تمدید می‌شود.
 
دفتر مقرر
به استناد سایت آزمون های حقوقی دینا سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی اطلاعیه ای اعلام کرد که مهلت ثبت نام آزمون کتبی دفتریاری سال ۹۸ تمدید شد همچنین به جهت پیشگیری از شیوع بیماری ویروس کرونا، تاریخ برگزاری آزمون به سال آینده موکول که متعاقبا تاریخ آن اعلام خواهد شد . برای مشاهده جزئیات خبر تمدید مهلت ثبت نام آزمون کتبی دفتریاری می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:
 
www.heyvalaw.com/web/news/view/45/تمدید-مهلت-ثبت-نام-آزمون-کتبی-دفتریاری.html
دانشجویانی که دروس معارف (تاریخ، تفسیر موضوعی قرآن، اندیشه اسلامی، اخلاق اسلامی) را با استاد داودی اخذ نموده اند، آخرین مهلت جهت تحویل تحقیق روز پنجشنبه 98/3/30 ساعت 11 می باشد.
ضمنا مهلت اعلام شده قابل تمدید نمی باشد و آموزش هیچ گونه مسئولیتی جهت تحویل آنها بعد از مهلت اعلام شده، ندارد.
به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان بهمن ماه ۹۷ می‌رساند، ثبت‌نام آزمون‌های ورود به حرفه بهمن ۹۷ تا روز جمعه مورخ ۹۷/۰۹/۰۹ تمدید گردیده است و داوطلبان می‌توانند تا پایان ساعت ۱۶ روز جمعه برای ثبت‌نام اقدام نمایند. لازم بذکر است مهلت زمانی تعیین شده به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود لذا به کلیه داوطلبان عزیز توصیه می‌گردد در مهلت زمانی تعیین شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
تمدید مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی
معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد با اشاره به مهلت شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: بر اساس فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، ۲۸ خرداد ماه به عنوان پایان مهلت شرکت و ارسال آثار به این جشنواره اعلام شده بود؛ اما بر اساس درخواست‌های مستند مکرر از سوی کتابداران، اعضای کتابخانه‌ها، مدیران کل نهاد، مسئولان استانی و برخی دستگاه‌های شرکت کننده در جشنواره، دبیرخانه جشنواره کتاب
{به نام خدا}(( مسابقه ی کتابخوانی نور ))به اطلاع تمامی عزیزان میرسانیم،مهلت ثبت نام در مسابقه ی کتابخوانی ، مسجد امام حسین(ع)سده لنجان تا ۱۵ مرداد ماه ۹۸ می باشد.**اهدای جوایز نفیس به نفرات برتر****مبلغ ثبت نام،1000تومان می باشد**مکان ثبت نام:کتابخانه ی مسجد امام حسین(ع)ساعات مراجعه:ساعت16تا20تلفن تماس:03152437650اطلاع بیشتر در وبلاگ ما:www.tkanoon.blog.ir
بسمه تعالی 
با توجه به این که ثبت نام طرح های مشابه طرح ارتقایی انصارالحجة تا ابتدای تیر وقت ثبت نام دارند لذا پایان ثبت نام در طرح انصارالحجة را 28 خرداد ماه قرار داده ایم تا طلابی که پذیرش نمی شوند امکان حضور در طرح های دیگر را داشته باشند. 
این مهلت قابل تمدید نیست 
آخرین مهلت ثبت  نام در طرح ارتقایی انصارالحجة 28 خرداد 98
به موجب ماده 306 قانون آیین دادرسی مدنی مهلت واخواهی از احکام غیابی برای کسانی که مقیم کشورند بیست روز و برای کسانی که خارج از کشور اقامت دارند دوماه از تاریخ ابلاغ واقعی خواهد بود ؛ مگر اینکه معترض به حکم ثابت نماید عدم اقدام به واخواهی در این مهلت به دلیل عذر موجه بوده است . به استناد سایت آیین دادرسی دینا موارد عذر موجه واخواهی خارج از مهلت بر اساس این ماده عبارتند از  مرضی که مانع از حرکت است ؛ فوت یکی از والدین یا همسر یا اولاد ؛ حوادث قهری
به استناد سایت آیین دادرسی دینا ، به موجب ماده 287 قانون آیین دادرسی مدنی تقاضای مهلت برای اتیان سوگند در دادگاه مورد پیش بینی قرار گرفته است که بر اساس این ماده " اگر کسی که باید سوگند یاد کند ، برای قبول یا رد سوگند مهلت بخواهد ، دادگاه می تواند به اندازه ای که موجب ضرر طرف نشود ، به او یک بار مهلت بدهد " . بنابراین بر اساس این ماده شخصی که بر اساس مقررات قانونی باید ادای سوگند نماید ، در صورتی که نسبت به ادای سوگند در دادگاه تقاضای مهلت کرده ب
به استناد سایت مشاوره حقوق کیفری دینا ، در ماده 482 قانون مجازات اسلامی ، مهلت پرداخت دیه مورد پیش بینی قرار گرفته است که بر اساس آن ، مهلت پرداخت دیه در جرائم عمد ظرف یک سال قمری است و در خصوص جرائم شبه عمد ، دو سال قمری و در ارتباط با جرایم خطای محض ، سه سال قمری می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مهلت پرداخت دیه در جرایم شبه عمدی و خطای محض بر روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
 
www.heyvalaw.com/web/articles/view/243/مهلت-پرداخت-دیه.html
به استناد سایت آیین دادرسی دینا ، یکی از راه های اعتراض به حکمی که به صورت غیابی توسط دادگاه صادر شده است ، واخواهی می باشد که البته باید در همان مهلت پیش بینی شده در قانون انجام بشود . مدت زمان مهلت واخواهی برای اشخاص مقیم ایران بیست روز و برای اشخاص مقیم خارج از کشور ، دو ماه از تاریخ ابلاغ حکم غیابی است . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد واخواهی خارج از مهلت بر روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
 
www.heyvalaw.com/web/articles/view/155/مهلت-واخواهی.html
بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان مهر ماه ۱۳۹۸ می‌رساند، با توجه به درخواست متقاضیان شرکت در آزمون‌های موصوف، مهلت ثبت‌نام آزمون‌ها تا روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۴/۲۴ تمدید گردید و کلیه داوطلبان محترم می‌توانند تا پایان وقت اداری روز دوشنبه با مراجعه به سامانه آزمون‌ها نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
مهلت مجدد ثبت نام برای داوطلبان کنکور ۹۹ از امروز۱۲ اسفندماه به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش آغاز شد و داوطلبان تا روز پنجشنبه ۱۵ اسفند ۹۸ فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.
به گزارش مهر، به منظور همراهی با آن دسته از داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ رشته‌های با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی که در مهلت ۱۶ تا ۲۷ بهمن ۹۸ موفق به ثبت نام نشدند، مهلت مجدد برای ثبت نام در نظر گرفته شد.
ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ برا
با سلام و احترام 
بر اساس اعلام مهلت دفاع توسط پژوهش 11 ام دیماه آخرین فرصت دفاع در ترم جاری می باشد. لذا متقاضیان دفاع نهایی پایان نامه در زیر همین پست اعلام آمادگی بفرمایند تا برنامه ریزی انجام شود. لازم بذکر است حداقل یک هفته قبل تمامی کارهای اداری ( شهریه - آموزش) باید انجام شود و دو نسخه از ورژن نهایی پایان نامه پرینت ( دورو) فنری شده تحویل گروه شود. 
 
موفق باشید
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: افرادی که تا پایان سال ۹۸ بخشی از مبلغ اقساط معافیت قانون جریمه مشمولان غایب را پرداخت کرده اند، درسال ۹۹ برای پرداخت بقیه مبلغ جریمه مهلت دارند.
---http://net3nter.blog.ir
مشاهده مطلب در کانال
 
 
مهلت برای تهیه وسایل تا دو هفته بعد از اعلام کار است.مهلت برای ارائه تا هفته سوم یعنی یک جلسه بعد از انجام کار یا بلافاصله پس از اتمام کار است.در صورت هر گونه سوال حتما نظرات خود را بنویسید.به اندازه  هفت کاشی  پنج در پنج بر روی کاغذ گلاسه پرینت گرفته شود.
ادامه مطلب
بر اساس مواد ۴۱ و ۴۷ آیین نامه اجرایی و آموزشی مدارس آخرین مهلت ثبت نام در مدارس با در نظر گرفتن کلیه موارد پایان مهرماه می باشد و بر اساس ماده ۲۶ آیین نامه مصوبه ۹۳۲ شورای عالی آموزش و پرورش آخرین مهلت چاپ دفتر آمار اول آبان ماه است
ادامه مطلب
آخرین مهلت تحویل تمرین اول یکشنبه آینده یعنی 17 فروردین می باشد.
و آخرین مهلت تحویل تمرین دوم 24 فروردین می باشد.
لطفا تمرین های خود را به آدرس ایمیل HWs.electronic1@gmail.com ارسال کنید.
تمرین های خود را در یک فایل pdf و یا همه ی عکس های یک تمرین را در یک فایل zip ارسال کنید، اینطور نباشد که هر عکس را به صورت جداگانه پیوست کنید و ارسال کنید . لطفا تصویر تمرین ها را واضح قرار دهید.
در نام فایلی که ارسال می کنید شماره تمرین را ذکر کنید. مثلا: hw1-mohseni
به استناد سایت آیین دادرسی دینا اگر یکی از موارد عذر موجه واخواهی وجود داشته باشد ، شخص می تواند خارج از مهلت اقدام به واخواهی کند . البته واخواه باید دلایل موجه بودن عذر خود را ضمن دادخواست واخواهی خارج از موعد به دادگاه صادرکننده رای تقدیم نماید که در این صورت اگر دادگاه عذر واخواه را موجه تشخیص داد ، قرار قبول دادخواست واخواهی را صادر کرده و اجرای حکم نیز متوقف می شود و در غیر این صورت یعنی در صورتی که دادگاه عذر موجه برای عدم واخواهی در م
کنکور سراسری بزرگترین رقابت علمی کشورمونه و به همین دلیل سازمان سنجش علاوه بر زمان اولیه ، تمدید مهلت ثبت نام کنکور ۹۹ رو واسه داوطلبای جا مونده از ثبت نام در نظر می گیره . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، سازمان سنجش بعد از تموم شدن زمان اولیه ، چند روزی رو به عنوان تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 99 مشخص می کنه که داوطلبا می تونن تو این بازه وارد سایت بشن و ثبت نامشون رو انجام بدن .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زی
اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار 98 فراموش نشود ، آخرین مهلت مقرر قانونی  ۱۵ تیر ماه می باشد.
مودیان مالیاتی مشمول مقررات ارزش افزوده می توانند از طریق مراجعه به کافی نت فرزاد نسبت به ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات و عوارض ابرازی اقدام نمایند.
حضرت صادق ع فرمود هر کس  گناهی کند هفت ساعت از روز در باره انها باو مهلت دهند پس اگر  سه بار گفت استغفرالله لا اله الا هو الحی القیوم ان گناه بر او نوشته نشود  شرح مجلسی ره. گوید این ذکر استغفارکه در این حدیث  است بیان فرد  اکمل است و گرنه. سایر اخبار بنحو اطلاق است و ذکر  مخصوصی برای استغفار بیان نکرده اند  و نیز انحضرت ع فرمود بنده مومن چون گناه کند خداوند اورا هفت  ساعت مهلت دهد  پس اگر از خدا امرزش خواست چیزی بر او نوشته  نشود و اگر این ساعت
به استناد سایت آیین دادرسی دینا در پاسخ به این سوال که ایراد رد دادرس تا چه زمانی قابل طرح است ، در ماده 87 قانون آیین دادرسی مدنی بیان شده است که بر اساس آن ، " ایرادات و اعتراضات باید تا پایان اولین جلسه دادرسی به عمل آید ؛ مگر این که سبب ایراد متعاقبا حادث شود " . بنابراین ، در حالت کلی زمانی که شخصی نسبت به دادرس اعتراض دارد ، تا پایان اولین جلسه ای که برای دادرسی تشکیل شده است فرصت و مهلت برای طرح ایراد رد دادرس را خواهد داشت . البته بر اساس ق
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
انتخاب رشته کنکور سراسری
سایتی در مورد انتخاب رشته
اطلاعاتی در مورد کنکور سراسری
مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹
اطلاعاتی در مورد مهلت انتخاب رشته
زمان انتخاب رشته کنکور
اطلاعاتی در مورد مقطع سراسری
تعیین رشته کنکور
سایتی در مورد کنکور 99
زمان مهلت انتخاب رشته سراسری
آخرین فرصت انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹
داوطلبانی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99 نشده اند می توانند در بازه زمانی جداگانه ای که تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99 در اختیار آن ها قرار می گیرد نسبت به درج اطلاعات ثبت نامی خود در فرم اینترنتی مربوطه اقدام نمایند . به نقل از سایت مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد هیوا ، سازمان سنجش به دنبال درخواست های مکرر داوطلبان جامانده از ثبت نام اقدام به تمدید مهلت ثبت نام ارشد فراگی
حوزه های تحت پوششنقش استحصال آب باران در کاهش سیل، خشکسالی و رونق تولید، ارتقاء استاندارد ها، فرهنگ سازی و ترویج استحصال آب باران و بازچرخانی، ابعاد اقتصادی، اجتماعی و حقوقی استحصال آب باران
مهلت ارسال چکیده۱۳۹۸/۰۷/۱۰
مهلت ارسال اصل مقاله۱۳۹۸/۰۷/۱۰
تاریخ شروع۱۳۹۸/۰۹/۰۵

ادامه مطلب
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا بر اساس  ماده 65 قانون دیوان عدالت اداری مهلت تجدید نظر خواهی در دیوان عدالت اداری برای اشخاص مقیم ایران بیست روز از تاریخ ابلاغ رای است و موعد تجدید نظر برای اشخاص مقیم خارج از ایران دو ماه از تاریخ ابلاغ خواهد بود . به این معنا که زمانی که رای مرحله بدوی دیوان عدالت اداری ابلاغ گردید ، ظرف مهلت بیست روز کاری شخص مقیم ایران می تواند تقاضای تجدید نظر خواهی نماید و در صورتی که مقیم خارج از کشور باشد می تواند در
مردی ثروتمندعزرائیل نزدش آمد تا جانش را بگیردگریه و زاری کرد و مهلت خواست، اما عزرائیل نپذیرفتگفت:
همه دارایی ام را بگیر و فقط یک روز به من مهلت بده. باز هم فایده ای
نداشت. مرد گفت: پس فقط به اندازۀ نوشتن یک جمله به من وقت بده. عزرائیل
پذیرفتاو نوشت:من خواستم یک روز عمرم را 300هزار دینار بخرم، اما نفروختند.شما قدر عمرتان را بدانید، چون نه فروختنی است و نه خریدنی.
آگاهی از زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری از
مواردی است که برای داوطلبان جامانده از ثبت نام بسیار مهم است. داوطلبانی
که قصد شرکت در کنکور سراسری 98 را دارند از 24 بهمن تا 2 اسفند ماه 97
این امکان را خواهند داشت تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت هزینه
ثبت نام برای تکمیل ثبت نام کنکور سراسری 98 خود اقدام نمایند. امکان مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری برای
آن دسته از داوطلبانی که بنا به دلایل مختلف از ثبت نام اصلی کنکور سراسری
98 جا ماند
♨️ #رایتلی‌ها، جمعه‌ آخر هر ماه از رایتل هدیه بگیرید.
@Charge_MciBlog
شما می‌توانید در آخرین جمعه هر ماه، یک بسته اینترنت تا 30 گیگابایت یا یک بسته مکالمه جذاب هدیه بگیرید.
 
روش‌های فعال‌سازی بسته :
 کد دستوری #20*
 اپلیکیشن رایتل من / بسته هدیه من
@Charge_MciBlog
امکان فعال‌سازی بسته هدیه فقط یک‌بار در آخرین جمعه ماه امکان‌پذیر است.
 
⌛️مهلت فعال‌سازی بسته هدیه از بامداد روز جمعه (ساعت 00:00) تا ساعت 23:59 همان روز است و پس از آن امکان فعال‌سازی بسته هدیه
به ‌اطلاع‌ کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌ نام‌ و شرکت‌ در
آزمون‌ سراسری سال 1398 که در مهلت تعیین شده (از تاریخ 97/11/24 لغایت 97/12/06) موفق به
دریافت کد سوابق تحصیلی نگردیده یا به هر دلیل دیگر نتوانسته‌اند نسبت به
ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند می رساند، مهلت مجدد برای ثبت‌نام‌ در آزمون‌ مذکور از روز یکشنبه مورخ 97/12/19 تا روز چهارشنبه مورخ 97/12/22 در نظرگرفته شده است . متقاضیانی که در زمان دریافت کد سوابق تحصیلی با مشکل مواجه می شوند هر چه سریعت
اظهارنامه مالیاتی
 
پس از گذشت سال ۹۱ به بعد ثبت اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی شد و در سامانه ی سازمان امور مالی کشور به صورت آنلاین و اینترنتی انجام خواهد شد و دیگر نیازی به مراجعه ی حضوری به اداره مالیات و پر کردن فرم های طولانی مالیاتی ندارید. فرایند تهیه اظهارنامه مالیاتی به آسانی انجام می شود و تنها با سپری کردن چند دقیقه انجام خواهد شد. مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی هم در سایت امور مالیاتی کشور درج شده است پس هیچ جای نگرانی ندارد.
ته
مهلت تکمیل مدارک طرح ملی مسکن به تعویق افتاد  
 
متن اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان درباره طرح ملی مسکن به شرح زیر است؛
 
«به اطلاع می رساند برای حفظ بهداشت و سلامتی متقاضیان محترم زمان مراجعه به شعب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای تکمیل مدارک متعاقباً از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد گردید.»
 
این معاونت 5 روز پیش در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود: « متقاضیان طرح اقدام ملی که نسبت به نتیجه پالایش ثبت‌ نام خود اعتراض دارند، می‌توانند از تاریخ 98/12/1
مدیرکل عتبات سازمان حج اعلام کرد «تا یکشنبه ۲۱ مهرماه 1398 تعداد ثبت‌نام‌های قطعی شده در سامانه سماح برای شرکت در مراسم اربعین حسینی حدود سه میلیون و ۲۲۸ هزار نفر نام نویسی کردند و ۳۹۰۵۴۶۱ نفر است».
 
بر اساس آمار سازمان حج ۵ استان؛ قم (با ۹/۳۸ درصد از جمعیت کل استان)، بوشهر (۷/۱۶ درصد)، خوزستان (۶/۹۱ درصد)، اصفهان ( ۵/۷۴ درصد)، یزد (با ۵/۴۹ درصد از جمعیت کل ) به لحاظ نسبت جمعیتی استان­ شان بیشترین ثبت ­نامی های اربعین را به خود اختصاص داده ­اند.
 
مدیرکل عتبات سازمان حج اعلام کرد «تا یکشنبه ۲۱ مهرماه 1398 تعداد ثبت‌نام‌های قطعی شده در سامانه سماح برای شرکت در مراسم اربعین حسینی حدود سه میلیون و ۲۲۸ هزار نفر نام نویسی کردند و ۳۹۰۵۴۶۱ نفر است».
 
بر اساس آمار سازمان حج ۵ استان؛ قم (با ۹/۳۸ درصد از جمعیت کل استان)، بوشهر (۷/۱۶ درصد)، خوزستان (۶/۹۱ درصد)، اصفهان ( ۵/۷۴ درصد)، یزد (با ۵/۴۹ درصد از جمعیت کل ) به لحاظ نسبت جمعیتی استان­ شان بیشترین ثبت ­نامی های اربعین را به خود اختصاص داده ­اند.
 
سلامامروز میخوایم سایت های مفید تحصیلی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
سایتی درمورد انتخاب رشته
اطلاعات مهمی در مورد دانشگاه آزاد
مهلت انتخاب رشته دانشگاه ازاد ۹۹
سایتی در مورد انتخاب رشته 99
آخرین فرصت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
سازمان سنجش هر سال علاوه بر بازه اولیه و بلافاصله بعد از تموم شدن زمان قانونی ثبت نام ، اقدام به تمدید مهلت ثبت نام دکتری ۹۹ می کنه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی دکتری تخصصی تحصیلیکو ، اونایی که نتونستن تو بازه اولیه ثبت نام آزمون دکترای رو انجام بدن ، بتونن تو آخرین زمان ثبت نام آزمون دکتری 99 ، وارد سایت سنجش بشن و ثبت نامشون رو انجام بدن .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
www.tahsilico.com/web/articles/view/962/تمدید-مهلت-ثبت-نام-دکتری-
مدیرکل ثبت اسناد و املاک یزد گفت: برای کمک به مردم در روزهای پایانی سال ۹۸ مبنی بر دریافت سند تک‌برگ ( کاداستر) ،قانون تعیین تکلیف ، مهلت صدور این اسناد و قانون یادشده تمدید شد. 
کارگروه ملی مطالبه گری طرح کاداستر، به نقل از ایرنا، به گزارش روزشنبه روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک یزد، علی کریمی  افزود: علاوه بر تمدید مهلت صدور سند تک برگ و قانون تعیین تکلیف تا خردادماه سال ۱۳۹۹ همچنین با تصویب شورای  شهر یزد و همکاری شهرداری ،  عوارض ش
سلام
امروز میخوام اطلاعات حقوقی مهمی در اختیار شما بگذاریم
امیدواریم سایت هایی که معرفی میکنیم برای شما مفید باشد .
سایت مهم حقوقی
تجدیدنظر خواهی خارج از مهلت قانونی
اطلاعات مفید حقوقی
سایتی در مورد تجدید نظرخواهی
جرم انتشار عکس و فیلم خصوصی و تهدید به آن 
اطلاعاتی در مورد تجدید نظرخواهی خارج از مهلت
جرم انتشار عکس
اعتراض به رای خارج از وقت
سایتی د رمورد جرم انتشار عکس و فیلم
سایتی د رمورد اعتراض خارج از وقت
جرم تهدید انتشار عکس و فیلم
گذش
محمود علیزاده معاون سازمان عمور مالیاتی اظهار داشت: بر اساس مصوبه سوم اردیبهشت سال جاری شورای عالی هماهنگی سران قوا موعد مقرر در قانون مالیات‌های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده نسبت به تسلیم اظهارنامه های مالیاتی و رسیدگی های مالیاتی که مهلت انقضای آن ۹۹.۲.۱ لغایت ۹۹.۴.۳۱ بوده به مدت دو ماه و در حداکثر تا پایان ۳۱ شهریور تمدید می شود و تمامی احکام مرتبط در این تمدید مترتب است.
معاون فنی و حقوقی سازمان امور مالیاتی در مورد تکالیف این دوره نی
دانش آموزایی که از ثبت نام آزمون تیزهوشان تو زمان مقرر جا موندن پیگیر اطلاعیه ها برای اطلاع از زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هستن تا ثبت نامش خودشون رو برای این آزمون انجام بدن به نقل از سایت مشاوره تحصیلی مدارس تحصیلیکو آموزش و پرورش سمپاد تو بازه های مختلف فرصتی جهت تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان قرار میده .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
www.tahsilico.com/web/articles/view/1041/تمدید-مهلت-ثبت-نام-آزمون-تیزهوشان.h
اتحادیه اروپا در واکنش به مهلت ۶۰ روزه ایران برای اجرای تعهدات بانکی و نفتی اعلام کرد "هیچ ضرب‌الاجلی را از سوی تهران نمی‌پذیرد."
عدم پذیرش مهلت 60 روزه می تواند به این معنی باشد:
که اروپا برای تصمیم جدید ایران در خصوص برجام، ارزشی قائل نیست!
به بیان دیگر برای اروپا اهمیتی ندارد ایران چه تصمیمی اتخاذ کرده است! و آنچه را که برای اروپا مهم است اینکه  ایران نباید از برجام خارج شود!
و به تعبیر دیگری عدم پذیرش مهلت 60 روزه، به این مفهوم است که ایران
سطح برگزاریملی
محورهای همایش-------------------الکترونیک، قدرت، کنترل و مخابراتمهندسی پزشکی، مکاترونیک و رباتیکسیستم های هوشمند، انرژی های تجدید پذیراتوماسیون، فوتونیک و مخابرات نوریاقتصاد مقاومتی در مهندسی برق و مکاترونیکسایر موضوعات مرتبط در مهندسی برق و مکاترونیک
محورهای همایش
برگزار کنندگان: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسیمهلت ارسال چکیده مقالات:مهلت ارسال متن کامل مقالات: 10 تیر 1399تاریخ برگزاری همایش: 13 شهریور 1399
سایت همایش: msee.irتل
اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درخصوص اعلام مهلت مجدد برای مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 و بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور و همچنین امکان ثبت‌نام برای داوطلبانی که در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام نشده‌اند
 
 پیرو اطلاعیه مورخ 98/09/16 بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 در تمامی دانشگاهها و مؤسسات آمو
سلام و خداقوت
ضمن تشکر از دوستان بابت اهتمام جدی به گذران دروس و مقرریها
مهلت ارائه نمرات آموزش مجازی و حجم مطالعه شده کتاب انسان ۲۵۰ ساله به سرگروهها تا پایان امشب می باشد. سرگروهها لازم است تا فردا ظهر نمرات را تحویل دهند.
برای هفته سوم لطفا دو درس را از سه درس زیر انتخاب و بگذرانید:
۱. حیات پاکان یک استاد جباری
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/A21WOFZh
۲.سواد رسانه ای
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/BWhSNVFh
۳. معادشناسی حجت الاسلام عالی
https://ec.nahad.ir/index.php/course/View/BGpXNA--
 
لطفا لطفا بخونید و پشت گوش نندازید !!
⚡️ «سماح» به زائران اربعین توصیه کرد: عجله نکنید 
 
سامانه ثبت نام اربعین : 
️ با توجه به عدم استقرار موکب ها و ایستگاه های خدماتی در مسیرهای راهپیمایی زائران اربعین حسینی و نیز اغتشاشات اخیر در بعضی شهرهای عراق، توصیه می شود نسبت به حرکت به سمت مرزها تعجیل نکنید.
️ مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت نیز به زائرانی که وارد خاک عراق شده اند و یا قصد سفر به این کشور را
از دوستان عزیز جهت معرفی چند فیلم خیلی خوب دعوت به همکاری مینمایم :))
- پنج گیگ اینترنتمان را میخواهیم در جهات رشد فرهنگی خرج کنیم(الکی مثلا پس فردا مهلت اتمامش نیست) و فعلا یکیش جوکر است. چند تا عالی دیگر معرفی بفرمایید. باتشکر
#موقت
به استناد سایت آیین دادرسی دینا در صورتی که شاهدی به دادگاه معرفی شده باشد ولی شرایطی که برای شاهد در قانون ذکر شده را دارا نباشد ، طرف مقابل می تواند به اصطلاح حقوقی این شاهد را جرح نماید تا به شهادت وی اعتبار شهادت شرعی داده نشود . البته پس از جرح گواه در دادگاه توسط شخص ، طرف مقابل نیز می تواند با معرفی شاهد ، عدالت گواه معرفی شده را اثبات نماید که به آن تعدیل گواه نیز می گویند . جرح و تعدیل گواه تشریفات خاص و ویژه ای ندارد و جرح گواه علی القا
به استناد سایت مشاوره حقوق خانواده دینا در قانون مدنی سابق مهلتی ذکر شده بود که طرح دعاوی ناشی از به هم خوردن نامزدی صرفا در آن مهلت زمانی امکان پذیر بود که پس از گذشت مهلت زمانی مذکور دیگر اقامه دعوا برای مطالبه خسارات ناشی از بهم خوردن نامزدی امکان پذیر نبود . بر اساس این ماده " مدت مرور زمان دعاوی ناشی از بهم خوردن وصلت منظور دو سال است و از تاریخ به هم خوردن آن محسوب می شود " . با این حال با توجه به اینکه در فقه اسلامی مرور زمان شناخته نشده ب
سلام
امروز میخوایم در مورد برخی سایت حقوفی صحبت کنیم و با معرفی این سایت ها به برخی مشکلات حقوقی شما کمک کرده باشیم .
اطلاعات مهم حقوقی
اطلاعاتی در مورد مطالبه خسارت
سایتی در مورد مسائل حقوقی
مطالبه خسارت ناشی از عدم انجام تعهد
مهلت تجدید نظر خواهی از رأی و زمان آغاز درخواست
سایتی در مورد عدم انجام تعهد
اطلاعاتی در مورد مهلت تجدید نظر خواهی
اطلاعاتی در مورد مطالبه خسارت
سایتی در مورد رای و درخواست
مسئولیت قراردادی
زمان تجدید نظر خواهی
سایت
یادت نره دختر خونه
مهلت موندنت، مهلتمونه
اگه یه شب بی محلی کنی
شاید خدا داداشت و به صبح نرسونه
-شایع
پ ن: از یه بلاگر یه کتاب هدیه گرفتم . (به مناسبت تولدم) و برام جالب بود که مطمئن نبود از کتاب خوشم میاد کلا یا نه . 
پ ن: دلتنگم و با هیچکسم میل سخن نیست
پ ن: آی ام آیرون من (اون لحظه آخر البته)
پ ن: 
پ ن:
اعتراض به رأی کمیسیون ماده 100
 
آرای صادره از سوی کمیسیون ماه صد شهرداری پس از ابلاغ، قابل اعتراض در کمیسیون دیگری با اعضای جدید خواهد بود. و رأی این کمیسیون قطعی می‌باشد.
مرجع صالح برای اعتراض به رأی کمیسیون ماده 100
بر اساس بند 2 ماده 10 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری، دیوان موظف به رسیدگی به اعتراضات و شکایت از آرای قطعی رأی کمیسیون ماده صد قانون شهرداری‌ها از جهت نقض (رد) قوانین و مقررات آنهاست و رأیی قطعی محسوب می‌شود که پس
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، سازمان سنجش بعد از اتمام زمان ثبت نام کنکور سراسری اقدام به تمدید زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 می کند . تمدید تاریخ ثبت نام آزمون 99 بلافاصله بعد از اتمام زمان ثبت نام صورت می گیرد و با توجه به اینکه این بازه زمانی آخرین تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 99 است داوطلبان میبایست نسبت به تکمیل فرم ثبت نام کنکور 99 در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند . 
برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/4846/
از دوستان عزیز جهت معرفی چند فیلم خیلی خوب دعوت به همکاری مینمایم :))
- پنج گیگ اینترنتمان را میخواهیم در جهات رشد فرهنگی خرج کنیم(الکی مثلا پس فردا مهلت اتمامش نیست) و فعلا یکیش جوکر است. چند تا عالی دیگر معرفی بفرمایید. باتشکر
 
+به خاطر لیست پرپیمان فیلم های پیشنهاد شده ثابت می ماند :)
بر اساس ماده ی 11 قانون مرتبط با صدور چک، شکایت کیفری بر علیه فردی که چک برگشتی را صادر کرده است
شامل دو دوره ی شش ماهه می شود.
 
حال سوالی که پیش می آید این است که منظور از این دو دوره چیست؟
در ابتدا فردی که چک را در اختیار دارد، حداکثر تا شش ماه بعد از تاریخی که چک صادر شده است
فرصت دارد تا آن را برگشت زده و از بانک گواهی عدم پرداخت دریافت نماید
و بدین ترتیب شما تا شش ماه بعد از تاریخ چک مهلت برای برگشت زدن آن دارید.
 
 
و در صورتی که در این مدت شش
پایه هفتمی ها و دهمی هاقابل توجه دانش آموزان متقاضی مدارس استعداد درخشان ثبت نام در آزمون ورودی پایه های هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان آغاز شد‌. ⏳مهلت ثبت نام:از شنبه ۲۶ بهمن لغایت شنبه ۳ اسفند 98جهت دریافت اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما بروید @cofenet_itnet_pv
بالاخره امید دفتر رو تعطیل کرد
قرار بود شنبه و دوشنبه این هفته هم بره دفتر
و تعطیل کنه تا پانزده فروردین
از چهارشنبه هفته پیش دیگه نرفت
ی پرونده کیفری دستش بود که پرونده مهمی هست
هر جوری بود جمعش کرد و مهلت گرفتن تا بعد از عید ببینن چی میشه
چند شب پیش حسابی حرف زدیم
ادامه مطلب
 
لطفا از تصویر زیر سوالات مسابقه را مطالعه نموده و برای پاسخ به آن ها در قسمت ثبت نظر همین مطلب (بعد از نوشتن نام و نام خانوادگی و نام گروه ) شماره سوال و جواب مربوط به هر کدام را بنویسید.
مهلت پاسخ به این سوالات تا ساعت 17:45 امروز می باشد.
 
 
 
لطفا از تصویر زیر سوالات مسابقه را مطالعه نموده و برای پاسخ به آن ها در قسمت ثبت نظر همین مطلب (بعد از نوشتن نام و نام خانوادگی و نام گروه ) شماره سوال و جواب مربوط به هر کدام را بنویسید.
مهلت پاسخ به این سوالات تا ساعت 17:45 امروز می باشد.
 
 
 
لطفا از تصویر زیر سوالات مسابقه را مطالعه نموده و برای پاسخ به آن ها در قسمت ثبت نظر همین مطلب (بعد از نوشتن نام و نام خانوادگی و نام گروه ) شماره سوال و جواب مربوط به هر کدام را بنویسید.
مهلت پاسخ به این سوالات تا ساعت 17:45 امروز می باشد.
 
لطفا از تصویر زیر سوالات مسابقه را مطالعه نموده و برای پاسخ به آن ها در قسمت ثبت نظر همین مطلب (بعد از نوشتن نام و نام خانوادگی و نام گروه ) شماره سوال و جواب مربوط به هر کدام را بنویسید.
مهلت پاسخ به این سوالات تا ساعت 17:45 امروز می باشد.
 
 
لطفا از تصویر زیر سوالات مسابقه را مطالعه نموده و برای پاسخ به آن ها در قسمت ثبت نظر همین مطلب (بعد از نوشتن نام و نام خانوادگی و نام گروه ) شماره سوال و جواب مربوط به هر کدام را بنویسید.
مهلت پاسخ به این سوالات تا ساعت 17:45 امروز می باشد.
 
 
لطفا از تصویر زیر سوالات مسابقه را مطالعه نموده و برای پاسخ به آن ها در قسمت ثبت نظر همین مطلب (بعد از نوشتن نام و نام خانوادگی و نام گروه ) شماره سوال و جواب مربوط به هر کدام را بنویسید.
مهلت پاسخ به این سوالات تا ساعت 17:45 امروز می باشد.
ثبت‌نام کنکور سراسری از روز چهارشنبه مورخ 98/11/16 (شانزدهم بهمن ماه‌ 1398) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org آغاز و در روز پنجشنبه مورخ 98/11/24 (بیست و چهارم بهمن ماه‌ 1398) پایان می‌پذیرد؛ لذا داوطلبان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال 1399 ثبت‌نام نمایند.
نحل ثبت نام :ایرانشهرکافی نت فرزاد
 
 
لطفا از تصویر زیر سوالات مسابقه را مطالعه نموده و برای پاسخ به آن ها در قسمت ثبت نظر همین مطلب (بعد از نوشتن نام و نام خانوادگی و نام گروه ) شماره سوال و جواب مربوط به هر کدام را بنویسید.
مهلت پاسخ به این سوالات تا ساعت 17:45 امروز می باشد.
 
 
لطفا از تصویر زیر سوالات مسابقه را مطالعه نموده و برای پاسخ به آن ها در قسمت ثبت نظر همین مطلب (بعد از نوشتن نام و نام خانوادگی و نام گروه ) شماره سوال و جواب مربوط به هر کدام را بنویسید.
مهلت پاسخ به این سوالات تا ساعت 17:45 امروز می باشد.
 
 
لطفا از تصویر زیر سوالات مسابقه را مطالعه نموده و برای پاسخ به آن ها در قسمت ثبت نظر همین مطلب (بعد از نوشتن نام و نام خانوادگی و نام گروه ) شماره سوال و جواب مربوط به هر کدام را بنویسید.
مهلت پاسخ به این سوالات تا ساعت 17:45 امروز می باشد.
 
 
لطفا از تصویر زیر سوالات مسابقه را مطالعه نموده و برای پاسخ به آن ها در قسمت ثبت نظر همین مطلب (بعد از نوشتن نام و نام خانوادگی و نام گروه ) شماره سوال و جواب مربوط به هر کدام را بنویسید.
مهلت پاسخ به این سوالات تا ساعت 17:45 امروز می باشد.
 
سفارشات چاپ و آماده شدند و در حال بسته بندی هستند
تا ۲۶ اردیبهشت مهلت دارید سفارش بدید و انشالله یکشنبه همه بسته ها ارسال میشن
و دوستان من از طرح ویژه سایز آ۴ یکی اضافه برای خودم سفارش داده بودم که جنسش شیشه ای نیست و برچسب عادیه با همون قیمت ۱۱، اگر کسی میخواد بهم پیام بده
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا
نوشداروئی و بعد از مرگ سهراب آمدی
سنگدل این زودتر می خواستی حالا چرا
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا
نازنینا ما به ناز تو جوانی داده ایم
دیگر اکنون با جوانان نازکن با ما چرا
 
 
 
ادامه مطلب
زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری 99 ، به عنوان آخرین فرصت واسه داوطلبای جا مونده از ثبت نام کنکور سراسری در نظر گرفته میشه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، داوطلبایی که نتونستن تو مهلت اولیه یا بازه تمدید ، وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org بشن و فرم اینترنتی ثبت نام رو تکمیل کنن ، می تونن تو آخرین مهلت ثبت نام کنکور 99 وارد سایت سنجش بشن و ثبت نامشون رو انجام بدن .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
ww
سلام
تمرین اول فرترن:
برنامه ای بنویسید که یک عدد طبیعی دریافت کرده، مقلوب آن را به دست آورده و چاپ کند.
منظور از مقلوب یک عدد، عددی است که مکان ارقامش نسبت به عدد اصلی برعکس باشد.
مثال:
1234   ==>  4321
1001  ==>  1001
560  ==>  65
100 ==> 1
مهلت ارسال: شنبه 4 خرداد ساعت 20:00
موفق باشید.
با سلام
اولین سری از تمرینات گروه کامپیوتر پایه نهم بر روی سایت کوئرا قرار گرفت .. 
مهلت تحویل تمرین شنبه 17 اسفند ساعت 24 می‌باشد .. سامانه مجهز به تقلب یاب می‌باشد..
این تمرین برای تمام دانش‌آموزان(انتقالی و غیر انتقالی) پایه نهم است .. 
سلامامروز میخوایم سایت های مفید تحصیلی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .
زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99
سایتی در مورد زمان دریافت کارت ورورد به جلسه
اطلاعاتی در مورد کارت ورود به جلسه
سایتی در مورد کنکور کارشناسی ارشد
اطلاعاتی د رمورد کنکور ارشد 99
زمان دریافت کارت ورود به جلسه
تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی
مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99
سایتی در مورد مهلت مجدد ث
تمام افرادی که تحت درمان ارتودنسی ثابت
قرار می گیرند، در چند روز نخست با مشکلاتی مواجه می شوند. به عنوان یک
اصل کلی برای عادت کردن به هر وسیله ای که برای نخستین بار در دهان شما
قرار می گیرد یا شما به استفاده از آن موظف می شوید، یک هفته به خودتان
مهلت دهید.
ادامه مطلب
احتمالا امسال هم سازمان سنجش علاوه بر زمان ثبت نام و تمدید مهلت ثبت نام ، زمان مجدد ثبت نام کنکور ارشد 99 رو در نظر بگیره تا اونایی که به هر دلیلی از ثبت نام جا موندن بتونن تو آخرین مهلت ثبت نام ارشد 99 ثبت نامشون رو انجام بدن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، تموم داوطلبایی که ثبت نامشون رو انجام دادن می تونن تو زمان ثبت نام مجدد کنکور ارشد ۹۹ وارد سایت بشن و اطلاعاتشون رو ویرایش کنن .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک
با سلام
نمرات درس پردازش سیگنالهای دیجیتال به صورت موقت ثبت شده اند و نمرات نهایی مقداری از این نمرات بالاترند.
چون مهلت آموزش امروز به پایان می رسید نمرات خام بدون در نظر گرفتن پروژه ثبت گردیده اند و با ارسال پروژه، نهایی خواهند شد.
موفق باشید
آخـــــــــــ
قربون خدایی بشم که بخشنده اس
امام صادق علیه السلام فرموند: هر کس گناهى کند هفت ساعت از روز درباره آنها به او مهلت دهند پس اگر سه بار گفت:«استغفر اللّه لذى لا اله الا هو الحى القیوم» آن گناه بر او نوشته نشود«

خدایا از من بگیر،آنچه را که میخواهد تو را از من بگیرد
در همه‌ی دوره‌ها مردم نیک یافت می‌شوند ، اما در آن سال‌ها ، روزگاری که داستان ما در بستر آن روان است ، از این‌دست مردمان بیشتر یافت می‌شدند . چشم‌های مراقب هنوز مهلت نیکیِ ساده‌ی مردم را به‌خود ، از آن‌ها نگرفته بود . نیز نیکی گناه نبود . کردار نیک جسارت می‌خواهد . و در آن دوران ، هنوز این جسارتِ خجسته درهم نشکسته بود ، گرچه قوام هم نگرفته بود .
کلیدر ( محمود دولت‌آبادی )
رای غیابی چیست و اعتبار حکم غیابی چقدر است
این نوشته توسط وکیل کیفری تنظیم شده است مهلت واخواهی برای اشخاص خارج از کشور ۲ ماه است واین مهلت برای افراد داخل ایران ۲۰ روز است پس از ابلاغ رای غیابی حکم غیابی که ظرف مهلت مقرر از آن واخواهی نشود پس از انقضای مهلت های واخواهی و تجدید نظر و فرجام خواهی به اجرا گذاشته می شود .
رای غیابی و واخواهی چیست ؟
در تمام جرایم به استثنای جرایمی که فقط جنبه حق اللهی دارند هر گاه متهم یا وکیل او در هیچ یک از جل
زمانی که جسم مغلوب روح شود به محض اراده و تصور مکان بعید، روح جسم را به همراه خود می برد بلا مهلتٍ ، چنانکه فرضا خیال جایی کنیم اگر خیال ما قوت داشته باشد به محض خیال باید جسم ما در آنجا به تبعیت روح فورا حاضر شود. (۱)
گوهر شب چراغ صفحه ۲۷۶
مرحوم محمد حسن نیستانکی نایینی
پ، ن:
(۱)- چون به مظاهرت جذبه و محبت علوی و مطاوعت شریعت مصطفوی شخص به مرتبت انسلاخ دست یافت، تواند به عزیمت خویش سیر در اقطار و اکناف عوالم بکند و بدایع ابداع را مشاهده نماید، ولک
ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 98 تمدید شد
امروز 14 تیر ماه 98 پیش ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد که قرار بود تا به امروز باشد به مدت سه روز تمدید شد و تا 17 تیر ماه ادامه خواهد داشت و سهمیه هایی مانند: نوه رزمند، فرزند نظامی و فرهنگی و سهمیه های آزاد به فرم امتیازبندی ها اضافه شد، توصیه می شود برای انجام تمامی مراحل ثبت نام و درج امتیاز (بالا بردن شانس قبولی، انتخاب مدرسه و دریافت رسید ثبت نام با مشاوران ما از طریق شماره 9099072943 (بدون کد و تلفن ثابت) تماس
هلاکت فرعونیان
 
7265
 
به قلم دامنه. به نام خدا. فَمَا بَکَتْ عَلَیْهِمُ السَّمَاءُ وَالْأَرْضُ وَمَا کَانُوا مُنْظَرِینَ. یعنی: پس نه آسمان بر آنان گریست و نه زمین و [هنگام نزول عذاب هم] مهلت نیافتند.(دخان. ۲۹)

مرحوم علامه طباطبایی در المیزان معتقد است گریه‌نکردن آسمان و زمین «کنایه از عدم تغییر حالت آنها» است. یعنی نه آسمان و نه زمین به حال آنان [فرعون و لشگرش که در دریا غرق شدند] گریه نکرده و تغییر حالت ندادند. و این‌که خدا به آنان مهلت نداد
در همه دوره ها مردم نیک یافت می شوند، اما در آن سال ها، روزگاری که داستان ما در بستر آن روان است، از این دست مردمان بیشتر یافت می شدند. چشم های مراقب هنوز مهلت نیکی ساده مردم را به خود، از آن ها نگرفته بود. نیز نیکی گناه نبود. کردار نیک جسارت می خواهد. و آن دوران هنوز این جسارت خجسته در هم نشکسته بود. 
 
از کتاب کلیدر نوشته محمود دولت آبادی
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
سایتی در مورد  زمان ثبت نام آزمون دکتری 99
سایتی در مورد ثبت نام دکتری 99
اطلاعاتی در مورد دانشگاه آزاد 99
اطلاعاتی در مورد دکتری 99
آزمون دکتری 99 و سایتی در مورد آن
اطلاعاتی در مورد لینک دانلود دفترچه ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 99
سایتی در مورد لینک ثبت نام دکتری آزاد
اطلاعاتی در مورد تاریخ ثبت نام آزمون دکتری 99
قاضی سید هادی منصوری در پایان یازدهمین جلسه علنی پروند پدیده به قرائت تصمیم دادگاه پرداخت و اظهار کرد: با توجه به تقاضای دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی در هفتمین جلسه دادگاه مبنی بر اعطای فرصت محدود به متهمان برای استرداد بخشی از وجوه سهام داران و تقاضای متهم ردیف اول و دیگر متهمان برای در نظر گرفتن فرصت محدود برای استرداد اموالی در راستای حقوق سهام داران، با این درخواست با شرایطی موافقت شد.وی افزود: اعطای فرصت فقط برای استرداد ام
نمرات پایانی شما در سایت واردشده است. با توجه به اینکه در روال کاری ما تغییر نمره بسیار بندرت صورت میگیرد به همین دلیل در تصحیح و نمره گذاری نهایت دقت انجام شده است. با  اینحال  توصیه میشود در مهلت مقرر در صورتی که اعتراض دارید اعتراض خود را ثبت کنید. مواردی که در اعتراض شما بررسی میشود شامل سه مورد است
1. نمره ورقه
2. نمره آزمون کلاسی
3. نمره ترجمه متن
با سلام جلسه دفاع پروپوزال در روز یک شنبه 7 بهمن ماه ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.
لطفا در قسمت کامنت اعلام آمادگی بفرمایید. در کامنت خود- نام- نام خانوادگی - شماره دانشجویی- استاد راهنما و موضوع را اعلام نمایید.آخرین مهلت اعلام آمادگی 4 بهمن می باشد. داواران دکتر خیرآبادی و حاجی بگلوموفق باشید
سلام و وقت بخیر
با توجه به اینکه تعدادی از دانشجویان کلاس هنوز به گروه ملحق نشدند.
فیلم اموزشی درس ریاضی مهندسی در سامانه مجازی دانشگاه قرار داده شده.
به دلیل محدودیت حجم فیلم ارسالی آموزش دو دو ویدیوی ۳۵ و ۲۵ دقیقه‌ای ارسال شده که در دیدیوی اول اموزش مبحث بخش۱ و در ویدیوی دوم حل مثال های دیگر و تمرین داده شده.
مهلت تحویل تمرین تا دوشنبه شب ۲۵ فروردین است.
• ملت ایران، عزّت و رفاه و روسفیدی دنیا و سعادت و کمال معنوی و اخروی را در راه همان خطّی می‌تواند پیدا کند که امام بزرگوار و رهبرعظیم‌الشّأن او، پیش پای این ملت گذاشت. خدای متعال، ده سال هم به او مهلت و فرصت داد تا توانست این راه را برای مردم تبیین کند. در کلمات امام رضوان‌اللَّه‌تعالی علیه نقطه پنهان و مشکوکی وجود ندارد. این، راه ملت ایران است. ۱۳۷۵/۰۳/۱۶
 
پیرو اطلاعیه‌ مورخ 98/12/11 بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1399 برای‌ پذیرش در رشته های با آزمون دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور، مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و همچنین رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند که به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تا
به منظور صدور کارت و برنامه ریزی آموزشی هنرجویان عزیز، خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به تکمیل بانک اطلاعاتی خود اقدام نمایید، در ضمن برای صدور کارت پرسنلی یک قطعه عکس 3*4 به باشگاه تحویل دهید. در صورت لزوم با آقای آرین رجب پور هماهنگی نمایید.
جزئیات کنکور ۹۹ اعلام شد/آغاز ثبت‌نام از ۱۶ بهمنمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این‌که ثبت نام برای کنکور سال ۱۳۹۹ از روز چهارشنبه ۱۶ بهمن‌ماه آغاز می‌شود، گفت: این مهلت تا روز پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌ماه ادامه دارد.
دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به منظور پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی و پردیس‌های خودگر
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام زمان مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان آزمون سراسری سال 1399و همچنین ایجاد امکان برای ثبت نام آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشده اند .
بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام کننده و متقاضیان ثبت نام در آزمون سراسری سال 1399 برای‌ پذیرش در رشته های با آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی،
در صورتی که به مشکل قضایی برخورد کرده باشید یا پایتان به دادگاه و دادسرا و کلانتری افتاده باشد و یا یکی از اقوام یا دوستانتان با مشکلاتی از این دست رو به رو شده باشد، احتمالاً این جمله را شنیده‌اید که موضوع حقوقی است یا موضوع کیفری است؟ با وجود اینکه این جمله زیاد شنیده می‌شود، اما بسیاری از مردم اطلاعی نسبت به آن ندارند و نمی‌دانند منظور از کلمات حقوقی و کیفری چیست. در این بخش از وب سایت موسسه ثمین عدالت به تعریف این دو نوع رسیدگی (دعوای حق
 
رای غیابی چیست و اعتبار حکم غیابی چقدر است
این نوشته توسط وکیل کیفری تنظیم شده است مهلت واخواهی برای اشخاص خارج از کشور ۲ ماه است واین مهلت برای افراد داخل ایران ۲۰ روز است پس از ابلاغ رای غیابی حکم غیابی که ظرف مهلت مقرر از آن واخواهی نشود پس از انقضای مهلت های واخواهی و تجدید نظر و فرجام خواهی به اجرا گذاشته می شود .
رای غیابی و واخواهی چیست ؟
در تمام جرایم به استثنای جرایمی که فقط جنبه حق اللهی دارند هر گاه متهم یا وکیل او در هیچ یک از
" تمدید آگهی مناقصه عمومی دو مرحله­ای همراه با ارزیابی کیفی فشرده شماره  135-11/98 ت"
شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به نمایندگی از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در نظر دارد مناقصه عمومی"  تأمین، نصب، راه اندازی و آموزش تجهیزات و لوازم  سیستم های حفاظتی ونظارت تصویری در  مجتمع پتاس خور و بیابانک " را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به شماره ثبت ستاد 2098001028000071 و با جزئیات مندرج در اسناد مناقصه و با تضمین شرکت در
✨✨✨✨✨
آیا دوست دارید مرثیه خوانی اهل بیت(علیهم السلام) را بیاموزید 
آیا دوست دارید در ماه محرم در سوگ اهل بیت(علیهم السلام) روضه خوانی کنید 
پس بشتابید ودر کلاس مداحی شرکت کنید 
کلاس آموزش  مداحی
 
    مهلت ثبت نام  ۲۶ تیر ماه
 ✨همراه با استاد مجرب 
پایان کلاس :قبل ازماه محرم 
مکان :موسسه قرآنی شیفتگان وحی 
شماره تماس: ۳۷۲۳۳۳۹۰/۹۲
مطابق ماده ۳ ق.آ.د.ک که مقرر می دارد 《مراجع قضایی باید با بی‌طرفی و استقلال کامل به اتهام انتسابی به اشخاص در کوتاه‌ترین مهلت ممکن، رسیدگی و تصمیم مقتضی اتخاذ نمایند و از هر اقدامی که باعث ایجاد اختلال یا طولانی شدن فرآیند دادرسی کیفری می‌شود، جلوگیری کنند.》بی طرفی و استقلال و رسیدگی در کوتاه ترین مهلت ممکن  از شاخص های اصول دادرسی منصفانه است. بی طرفی وصف ذهنی و به معنای عدم‌تمایل مرجع قضایی به یک طرف دعوی می باشد. جانبداری در رفتار یا ح
خبر خوش برای سربازان متاهلرئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از تمدید مهلت واریز مبلغ جریمه مشمولان غایب خبر داد و با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته به سربازان متاهل گفت: براساس دستورالعمل ستاد کل نیروهای مسلح سربازان متاهل در نزدیک ترین یگان محل سکونت همسر می توانند خدمت کنند.
خیلی خوبه اینجوری متاهلا نزدیک میشنن به همسر و عیال
من خودم متاهل بودم خدمت کردم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سپرده گذار خورشیدِ شب از تو تا من ساخت لوازم الکتریکی مجتمع آلومینیوم البرز عایق ساختمان استخر کلیه سطوح کتاب گویا آراد آهن مبلمان باغی و تاب ویلایی فضای باز رزیلاباکس