نتایج جستجو برای عبارت :

بیوگرافی ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر + زندگی و همسرش

بیوگرافی بازیگران
بیوگرافی ریحانه پارسا:
ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است ریحانه پارسا در 13 فروردین سال 1398 در 21 سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را در فضای مجازی  منتشر کرد اما ...........
برای ادامه کامل متن روی لینک زیر کلیک کنید
بیوگرافی ریحانه پارسا
بیوگرافی بازیگران
بیوگرافی ریحانه پارسا:
ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است ریحانه پارسا در 13 فروردین سال 1398 در 21 سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را در فضای مجازی  منتشر کرد اما ...........
بیوگرافی ریحانه پارسا
بیوگرافی بازیگران
بیوگرافی ریحانه پارسا:
بیوگرافی ریحانه پارسا
خان اول: زایمان [done]
خان دوم: شیر دادن [done]
خان سوم: زردی [ done]
خان چهارم: بازگشت به زندگی و خانه، دوتایی من و پارسا [to do ]
خان پنجم: ختنه! [to do]
.
.
.

بیشتر از ۷ تا و این صوحبتاست! و خان های فرعی و کوچیکتر هم زیاد بودن... مثل‌مهمون ها و وضعیت جسمی خودم و ...
+ پارسا خوبه الحمدلله ولی خودم، سرماخوردگی و بی خوابی و بی اشتهایی و گرفتگی‌ کمر‌ و ...
دانلود اهنگ علی پارسا عشقت دنیامه

حسم به تو بی اندازست یه امید تازست
دانلود آهنگ جدید علی پارسا به نام میشه

بمون واسم علی پارسا دانلود

دانلود اهنگ علی پارسا قلبم

متن اهنگ تو بمون واسم علی پارسا
دانلود اهنگ علی پارسا بمون واسم

متن اهنگ علی پارسا بمون واسم
بیوگرافی بازیگران

پارسا پیروزفر در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۵۱ در تهران متولد شد.
پارسا پیروزفر در کودکی و از سال ۱۳۶۳ در عرصه کامیک استریپ و گرافیک فعالیت کرد و علاقه بسیار زیادی به کارهای گرافیکی دارد و کار در این عرصه را تا سال ۱۳۶۹ ادامه داد و طراحی های زیادی را از خود به جا گذاشت ولی بنا به دلایلی نامعلوم هیچکدام از آنها را منتشر نک
رد.
پارسا پیروزفر در سال ۶۹ دیپلمش را در رشته ریاضی فیزیک اخذ کرد و هوش بسیار بالایی در ریاضی دارد و در سال ۱۳۷۰
بیوگرافی بازیگران

پارسا پیروزفر در کودکی و از سال ۱۳۶۳ در عرصه کامیک استریپ و گرافیک فعالیت کرد و علاقه بسیار زیادی به کارهای گرافیکی دارد و کار در این عرصه را تا سال ۱۳۶۹ ادامه داد و طراحی های زیادی را از خود به جا گذاشت ولی بنا به دلایلی نامعلوم هیچکدام از آنها را منتشر نک
رد.
پارسا پیروزفر در سال ۶۹ دیپلمش را در رشته ریاضی فیزیک اخذ کرد و هوش بسیار بالایی در ریاضی دارد و در سال ۱۳۷۰
بیوگرافی بازیگران

رد.
بیوگرافی بازیگران

رد.
دانلود اهنگ من تموم عمرمو ب پات دادم واست غرورمو به باد دادم (علی پارسا)
دانلود آهنگ دنیا همش اینجوری نمیمونه علی پارسا | بهترین کیفیت MP3 ...دانلود آهنگ دنیا همش اینجوری نمیمونه ♫ دانلود اهنگ من تموم عمرمو به پات دادم به نام اینجوری نمیمونه با صدای علی پارسا به همراه تکست و بهترین کیفیت.
دانلود آهنگ علی پارسا دنیا اینجوری نمیمونه | دنیا همش اینجوری نمیمونه MP3 دانلود آهنگ علی پارسا دنیا اینجوری نمیمونه | متن و کیفیت عالی و همینک از رسانه بزرگ آپ
دانلود اهنگ علی پارسا من تموم عمرمو ب پات دادم واست غرورمو به باد دادم لینک مستقیم
دانلود آهنگ جدید علی پارسا اینجوری نمیمونه بهمراه متن آهنگ با کیفیت ...علی پارسا اینجوری نمیمونه. دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای علی پارسا به نام اینجوری نمیمونه ... با کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ با لینک مستقیم + متن موزیک. By Quality MP3 320 ... پارسا اینجوری نمیمونه : من تموم عمرمو به پات دادم. ♫♫♫. واست غرورمو به باد دادم.
دانلود آهنگ علی پارسا اینجوری نمیمونه - رسانه آهنگ دانلود
دانلود آهنگ علی پارسا دهه شصتی
موزیک دهه شصتی با صدای علی پارسا همینک با بهترین کیفیت و لینک مستقیم از آپ موزیک
Exclusive Song: Ali Parsa – Dahi Shasti With Text And Direct Links In UpMusics

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
                                                                دانلود
پارسا حاجی علی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار پارسا حاجی علی می‌توان به بازیگری در فیلم کوتاه 《تشریح》، فیلم سینمایی 《گیجگاه》 و فیلم 《اعتراف》 اشاره کرد.

پارسا حاجی علی  نخستین بار در سینما حضور یافته و سال ۱۳۹۶ در فیلم کوتاه 《تشریح》 به کارگردانی سیاوش شهابی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند 《اعتراف》، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای پارسا حاجی علی  محسوب می‌شود و همکاری با هنر
کتاب پارسا : هادی محمدیان/سعید حسینی، نشر روشنا

خلاصه:
پارسا پسر بچه باهوشی است که پدرش دانشمند برجسته ی هسته ای است و نور فیروزه ای را کشف و ابداع کرده است که دستاوردی شگفت انگیز در زمینه ی انرژی هسته ای است که اگر منتشر شود و به قلب های انسان ها بتابد، تمام بیماری های جسمی و روحی را از بین خواهد برد. اما نیرو های اهریمنی پدر پارسا را می ربایند تا نیروی فیروزه ای را تبدیل به تشعشعات آتشین کند که نتایجی برعکس خواهد داشت و جهان را به جنگ و خونری
دانلود اهنگ چه چشمایی چه موهایی چه پیچ و تاب زیبایی
دانلود کامل اهنگ علی پارسا چه چشم چه چشمایی چه موهایی چه پیچ و تاب زیبایی
 علی پارسا عطر عشق | دانلود آهنگ جدید با متن Mp3 320 | 128 علی پارسا عطر عشق | دانلود آهنگ ... اهنگ پارسا چه چشمایی چه موهایی - ١٠ آبان ١٣٩٨ - ١٢:۵٧:٣٧.
ادامه مطلب
۲۷۶۷ - با آنکه رسانه‌های بیگانه می‌کوشند چهره کارگزاران رژیم پهلوی ازجمله «فرخ‌رو پارسا» را تطهیر کنند، اما او از کارگزاران بهائی و وزیر آموزش و پرورش دولت هویدا بود که این وزارتخانه را در اختیار بهائی‌ها قرار داد و نقش مهمی در سیاست‌های دین‌زدایانه پهلوی داشت. پارسا همچنین عضو گروه‌های فراماسونری بود و خانواده او سابقه زیادی در ترویج بهائی‌گری و فعالیتهای ضداسلامی داشتند، ازجمله مادرش که از طرفداران اصلی کشف‌حجاب بود.منبع: www.bit.ly/m
فروشگاه لوازم یدکی خودرو های چینی پارسا یدک.در راستای اهداف خود توانسته استمجموعه ای کامل از لوازم یدکی هایما S7 و هایما توربو و هایما S5 که توسط شرکت هایما و شرکت برلیانس را که تولید شده است.را در فروشگاه خود جمع آوری کردهو این قطعات یدکی را آماده عرضه به شما مشتریان عزیز کند.
از این رو کلیه لوازم یدکی هایما در تمامی مدل ها با کیفیت اورجینال و تضمین سلامت فیزیکی در پارسا یدک موجود می باشد.جهت استعلام قیمت و مشاوره و نحوه خرید محصولات.در
کد تولز: فیلم مست عشق حسن فتحی با هنرمندان ایرانی و ترکی کماکان در مرحله فیلمبرداری قرار دارد در تازه ترین اخبر منتشر شده در مورد این فیلم, روابط عمومی پروژه سینمایی مست عشق دو تصویر از پارسا پیروزفر و شهاب حسینی به اشتراک گذاشته شد.
عکس شهاب حسینی (Shahab Hosseini) و پارسا پیروزفر (Parsa Pirouzfar) 
داستان فیلم ایرانی "مست عشق" همزمان با دوران زندگی مولانا و شمس تبریزی اتفاق می‌افتد.
منبع: عکس پارسا پیروزفر و شهاب حسینی در فیلم مست عشق
یه سوال دارم، 
این ولایتی که بین مذهبیون جا افتاده که مرد بر همسرش ولایت داره یعنی چی؟
چون مرد بر همسرش ولایتی نداره.
ولایت یعنی امکان تصرف در اموال و امور یک شخص.
و مرد تنها بر فرزندانش ولایت دارد.
بر فرزندان پسر تا بلوغ و بر فرزندان دختر تا ازدواج.
مرد حتی حق قصاص قاتل همسرش رو هم نداره!
دانلود آهنگ تیتراژ سریال عطرعشق علی پارسا بمون واسم
در ادامه می توانید آهنگ سریال ترکی عطر عشق با صدای علی پارسا را دانلود کنید.
عشقت دنیامه؛ همه جا باهامه مهربونم هستم تا تهش با توبذار دستاتو روی شونمبارون بزنه نم نم؛ من و تو کم کم بشیم دیوونهحسم به تو بی اندازه ست یه امید تازه ست با تو توو خونه تو بمون واسم اگه روی تو حساسم
 دست من نیست که به تو پرته حواسمتو یه دنیایی؛ با اون چشمای رؤیایی تو بمون واسم اگه روی تو حساسمدست من نیست که به تو پر
شادمهر عقیلی خواننده، آهنگساز، تنظیم‌کننده، نوازنده، ترانه‌سرا و بازیگر ایرانی است که با انتشار چند آلبوم موسیقی در ایران کار خود را آغاز کرد. شادمهر که در 17 سال پیش بزرگترین مهاجرت تاریخ موسیقی ایران را رقم زد. وی ابتدا به کانادا و سپس به ایالات متحدهٔ آمریکا مهاجرت کرد.
این خواننده محبوب و مشهور ایرانی الاصل اینبار با خالکوبی روی دستش مورد توجه همه قرار گرفت در ادامه این بخش جالب از دنیای هنرمندان وبسایت ناز وب متن و ترجمه خالکوبی یا ت
مجله اینترنتی چفچفک : ریحانه پارسا متولد اسفند 1377 در تهران، بازیگر است
دانش آموخته (دیپلمه) رشته نمایش از هنرستان سوره در سال 95 است، بجز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد، و می گوید در زندگی همیشه بلند پرواز بودم
عکس های ریحانه پارسا

خانواده و شروع فعالیت
پدر شغل آزاد و مادر خانه دار است، بچه اول خانواد و دو خواهر کوچکتر از خود دارد
خانوم پارسا فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی هنرستان سوره شروع کرد، می گوید اینقد بلند پر
بزارین یه اعترافی کنم 
یکی از بلاگر ها اسمش گندم هست 
داخل پستها از همسرش جو می گفت
منم فکر می کردم جو یه اسم خارجیه همسرش اهل ایران نیست 
تا اینکه بعد یه مدت از روی پروفایل  همسرش که بلاگر شد فهمیدم همون جوی هست که کشاورزها می کارن 
+به گندم و جو برنخوره (این اسامی قشنگه )
من فقط اعتراف خودمو گفتم :)
دانلود آهنگ جدید علی پارسا تعطیل شد
Download New Music Ali Parsa Tatil Shod
آهنگ جدید علی پارسا بنام تعطیل شد
عمیق فکر میکنم به این روزای سخت به اینکه تصمیمت با آیندم چی کار کرد
عمیق فکر کن بگو چی موند از خاطراتم نمیدونم من چندمین اشتباتم

ادامه مطلب
خلاصه درس انگیزش و هیجان پیام نور
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود خلاصه درس انگیزش و هیجان پیام نور

خلاصه درس انگیزش و هیجان دانشجویان و کاربران گرامی ،در این بخش لینک دانلود کتاب انگیزش و هیجان دکتر محمد پارسا پیام نور منبع رشته روانشناسی شامل ۱۹۴  دانلود خلاصه کتاب انگیزش و هیجان نوشته دکتر محمد پارسا دانلود خلاصه کتاب انگیزش و هیجان نوشته دکتر محمد پارسا + تست · خلاصه کتب دانشجویی.· دانلود خلاصه کتاب حرکت ش
مردی متوجه شد که گوش همسرش سنگین شده و شنوایی اش کم شده است…به نظرش رسید که همسرش باید سمعک بگذارد ولی نمی دانست این موضوع را چگونه با او درمیان گذارد. به این خاطر نزد دکتر خانوادگی شان رفت و مشکل را با او درمیان گذاشت.
دکتر گفت: برای اینکه بتوانی دقیق تر به من بگویی که میزان ناشنوایی همسرت چقدر است، آزمایش ساده ای وجود دارد. این کار را انجام بده و جوابش را به من بگو.ابتدا در فاصله ۴ متری او بایست و با صدای معمولی، مطلبی را به او بگو. اگر نشنید،
لبخند:زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی ترانه علیدوستی و همسرش شنیده می شود که تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن به گوش نرسیده است.
یکی از بازیگران خبرساز در سال جاری احتمالا ترانه علیدوستی است. بعد از حرف های فمینیستی این بازیگر شایعه جدایی از همسرش قوت گرفت اما تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.
ادامه مطلب
 اسامی دوقلو دختر و پسر
اسم دختر و پسر برای دوقلوهاپریا و اریا تینا و سینارویا و رضا عرفانه و عرفانمانی و مانا ماندانا و مانیشایان و شاینا ❤️آرتور، آی نورآرشیدا و آرشام پرهام، پرشانپارسا، پریسا آریان، آریاناروشا و رهام پوریا، پونیافرناز، فرزاد شروین، شیرینآرا، آرشام آیسان، آیدینآیلین، آیدین ❤️یسنا، یاسینهیوا، هیراد نورا، نیماکیانا، کیاراد کیانا، کیارشریما، راما ❣️یاسمین، یاسینیسنا، سینا‌آریو، آریانارامتین، راما آرتام، آرزوما
اگر مردی به همسرش نسبت #زنا دهد نه تنها برای همیشه به هم #حرام میشوند، بلکه از یکدیگر #ارث هم نمی برند.نسبت دادن #جرم مذکور که به آن لعان میگویند با قسم های ویژه ای در نزد قاضی محقق میشود و پس از انجام این مراسم است که زن به مرد حرام ابدی و مانع ارث بردن از یکدیگر میشود.
نسیپ ممیلی (Necip Memili) متولد 27 مه 1980 میلادی در شهر آدانا کشور ترکیه می باشد. وی فارق التحصیل رشته تئاتر و بازیگری از دانشگاه چوکوروا آدانا است.
او در سریال عمارت سراب هم در کنار اوزگو نامال ایفای نقش کرد.
نسیپ ممیلی (Necip Memili ) با بازی موفقش در سریال دیلا خانم (Dila Hanim) در نقش آذر بارزاوغلو محصول سال 2012 و در سال جدید 2015 در سریال قیمت یا BEDEL در نقش ودات نقش آفرینی کرده است.
نسیپ در سریال شخصیت و در سریال قرص ماه در نقش هاکان ایفای نقش کرده است.
عکس های نسی
دانلود آهنگ جدید علی پارسا به نام اینجوری نمیمونه 
دانلود اهنگ دنیا همیشه اینجوری نمیمونه ( دخترم ) با صدای علی پارسا
Download New Mp3 Music Ali Parsa – Injori Nemimoone

متن آهنگ اینجوری نمیمونه علی پارسا
من تموم عمرمو به پات دادمواست غرورمو به باد دادمدیگه چیکار نکرده قلب سادمبهم بگوتو ، منو اینجوری از دست میدیحالا که حال روز منو دیدیچرا هنوزم توو تردیدیبهم بگوعشق، همون که توو نگات بود و دیگه نیستگریه ی بارون رو گونه های خیسدلیل اینهمه سکوتو بنویس نرو بمون

بیوگرافی آزیتا ترکاشوند و همسرش
آزیتا ترکاشوند متولد 30 خردادماه 1359 در بروجرد، بازیگر اسـت پدرش نظامی اسـت و ۵ خواهر و ۵ برادر دارد! یکی از برادرانش مدتی پیش درگذشت. آزیتا ترکاشوند سفیر انجمن معلولین شهرستان ملارد هم میباشد.
آزیتا ترکاشوند فارغ‌التحصیل لیسانس رشته ادبیات پارسی اسـت دوره های بازیگری را در اموزشگاه هنری زیر نظر رسول ملاقلی پور و رویا افشار طی کرد و کارش از روی صحنه با اتودهای نمایش آغاز شد.
ادامه مطلب
دومین دوره مسابقات ورزشی شنا و درازونشست مجازی برای دانش آموزان دبیرستان پارسا یادواده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
مژده                          مژده
✅کمیته آمادگی جسمانی تربیت بدنی دبیرستان پارسا برگزار می نماید.☑️ #ورزش_در_خانه☑️ #مسابقات_شنا ☑️ #مسابقات_درازونشستبیشترین تعداد شنا و درازونشست در ۳۰ ثانیه،به نفرات اول تا سوم حکم و جایزه اهدا میگردد.
شرایط شرکت در مسابقه✅اجرا حتما باید در منزل یا محیط کار باشد✅شرکت کننده باید به طور ک
حامد تمام جملات دکترراباعبارت بعیدمیدانم در ذهن خود یکی کرده بود.گویی فائزه اولین زنی نبود که به خاطر زندگی عاشقانه به قتل می رسید.چون حامدبشکلی به صورت خیره شده بود که انگارمنتظرمرگ آنی او هست.
درهمین حین پیامی مبنی بر بردن یک جایزه میلیاردی دریکی از مسابقات اتومبیلرانی برایش آمد.شوکه بوددیگربه فکر فروش اعضای بدن همسرش نبود.گویی پول باروح اوبیشترتماس می گرفت.
مداوم قلیان میکشیدودودش رادراتاق خانه درحدی رسانده بود که همسرش سمت بیماریها
حامیان گرامی دبیرستان پارسا
از آنجایی که بهترین و قشنگ ترین حس انسان، کمک کردن به همنوع خود و خلق دنیایی بهتر و زیباتر برای زندگی است،وثبت این خاطره برای فرزندانمان است دبیرستان پارسابا همیاری و همدلی شما عزیزان در تحقق بخشیدن به این امر مهم قدم نهاده است برآنیم تا تهیه پکهای ❇️غذایی (برنج .قند .چای .حبوبات .روغن مایع .ماکارونی.و..... ) ❇️بهداشتی (مایع ظرفشویی .صابون .مایع دستشویی.پودررختشویی ) دراین ایام سخت .کمک حال خانواده های نیازمند ب
علی پارسا به نام من و پاییز
Download New Music Ali Parsa – Mano Paeiz
دانلود آهنگ من و پاییزبه همراه متن آهنگ از
رسانه ویک  موزیک
با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین
با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه پخش آنلاین و متن آهنگ
لطفا این آهنگ رو لایک کنید و از بخش دیدگاه ها، نظر خود را درباره آن به اشتراک بگذارید. امیدوارم از این آهنگ
لذت برده باشید جهت حمایت از ما ویک موزیک  را به دوستان خود معرفی نمایید.

برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید...
ادامه مطلب
هنوز تو این فازه که من یه شوهری بکنم ب جای باباش ک رقص مثل شوهرش سوسن بلد باشه. میگه شوهر سوسنی بکن(یعنی مثل شوهر سوسن). مامانم بهش میگه اگر من چندتا نوه داشتم مثلا 4  5 تا تو لوس نمیشدی عزیزکرده نمیشدی. بعد میگه خب الان ک من هستم پس مامان یه چندتا شوهر دیگم بکنه تا چندتا بچه داشته باشه و تو چندتا نوه(یعنی فکر میکرد که با یک شوهر میشه فقط یه بچه داشت. نمیدونم چرا این فکرو میکرد درحالیکه معنی خواهر برادر رو بلده)شب اومدیم پایین یه کمی حرف زدیم موقع
دانلود آهنگ جدید ایرانی شاد و شنیدنی علی پارسا به نام دلبر + متن
 آهنگ شنیدنی و فوق العاده زیبای دلبر از علی پارسا را دانلود کنید
Neginmusic.blog.ir
Download New Music Ali Parsa Delbar

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دانلود آهن

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل خلاصه کامل کتاب انگیزش و هیجان دکتر محمد پارسا در 116 و 44 صفحه شامل 12 فصل حاوی نکات مهم و کلیدی بهمراه نمونه سوالات و تست انگیزش و هیجان پیام نور(همراه با کلید) با کد ۱۲۱۷۰۲۷ و ۱۲۱۷۰۵۷ و ۱۲۱۷۲۵۲ منبع رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور مناسب جهت مرور سریع درس و آمادگی برای آزمون می باشد که با فرمت pdf با کیفیت عالی تهیه و تدوین گردیده است.
در بخشی از کتاب می‌خوانیم:
روان‌شناسان انگیزش را فرآیندهایی می‌د
برای ازدواج موفقدر چهار مورد مرد باید نسبت به زن برتری داشته باشد
1) سن بهتر است مرد بین 4 تا 7 سال از زن بزرگتر باشدبطور طبیعی بلوغ فکری و جنسی دختران جلوتر از پسران است درن تیجه بهتر است در ازدواج مرد 4 تا 7 سال بزرگتر باشد تا این اختلاف جبران شود
◀️هر چند که ملاک ارزیابی صرفا سن شناسنامه ای نمیتواند باشد 
✅دوم : از نظر شخصیت خانوادگیمرد باید از خانواده ای باشد که در اجتماع از خانواده همسر خود یک درجه بالاتر باشد .    فاصله طبقاتی یک درجه خوب
تاجری قبل از عزیمت به سفری طولانی با همسرش خداحافظی کرد. همسرش گفت: تو هیچ وقت هدیه ای قابل برایم نیاوردی. مرد جواب داد: امان از دست شما زنهای نا شکر! هر چه که من به تو داده ام ارزش سالها کار داشته است. چه چیز دیگر می توانم به تو بدهم؟ زن گفت: چیزی که به زیبایی خود من باشد. سفر مرد 2 سال طول کشید و زن منتظر هدیه اش بود. عاقبت شوهرش از سفر بازگشت و گفت: بالاخره چیزی پیدا کردم که به زیبایی توست. البته بر ناسپاسی تو گریستم اما به این نتیجه رسیدم که آن چیز
زندگینامه ژوزه مورینیو سرمربی سابق رئال
نام کامل :ژوزه ماریو دوس سانتوس فلیکس مورینیو
متولد : 26 ژانویهٔ 1963 ‏(56 سال)
محل تولد :پرتغال
فعالیت فعلی :مربیگری
پست گذشته :هافبک

ژوزه مورینیو سرمربی کارکشته ی اروپایی
مورینیو همسرش (ماتیلدا فاریا) که متولد آنگولاست، را در ستوبال پرتغال و در زمانی که نوجوان بود، دید. این دو در سال 1989 با هم ازدواج کردند. نخستین فرزندشان، یک دختر بود که در سال 1996 به دنیا آمد و مورینیو به رسم مذهبی خود، نامش را از روی نا
‍♂ نجاری بود که زن زیبایی داشت که پادشاه را مجذوب خود کرده بود
پادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنید 
نجار آن شب نتوانست بخوابد ...
همسر نجار گفت :                             مانند هر شب بخواب ...    پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار "
کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید ...
صبح صدای پای سربازان را شنید...چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که د
«تام هنکس» ستاره هالیوودی اعلام کرد او و همسرش «ریتا ویسلسون» هر دو مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند.
به گزارش ایسنا به نقل از نیویورک تایمز، «تام هنکس» بازیگر برنده اسکار و ۶۳ ساله آمریکایی که هم اکنون همراه با همسرش «ریتا ویلسون» برای بازی در فیلم جدیدش در استرالیا به سر می‌برد اعلام کرد پس از احساس خستگی، بدن درد و تب به همراه همسرش تست کرونا داده و جواب تست هر دوی آنها مثبت اعلام شده است.
او همچنین گفت که هر دوی آنها تحت نظارت قرار دارند و ت
‍♂ نجاری بود که زن زیبایی داشت که پادشاه را مجذوب خود کرده بود
پادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنید 
نجار آن شب نتوانست بخوابد ...
همسر نجار گفت :                             مانند هر شب بخواب ...    پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار "
کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید ...
صبح صدای پای سربازان را شنید...چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که د
تاجری قبل از عزیمت به سفری طولانی با همسرش خداحافظی کرد. همسرش گفت: تو هیچ وقت هدیه ای قابل برایم نیاوردی. مرد جواب داد: امان از دست شما زنهای نا شکر! هر چه که من به تو داده ام ارزش سالها کار داشته است. چه چیز دیگر می توانم به تو بدهم؟ زن گفت: چیزی که به زیبایی خود من باشد. سفر مرد 2 سال طول کشید و زن منتظر هدیه اش بود. عاقبت شوهرش از سفر بازگشت و گفت: بالاخره چیزی پیدا کردم که به زیبایی توست. البته بر ناسپاسی تو گریستم اما به این نتیجه رسیدم که آن چیز
بعد از یکسال در صف انتظار، بالاخره امروز خبر پخش سریال ” زندگی شگفت انگیز است” از شبکه دوم سیما داده شد. به همین مناسبت، تصمیم گرفت تا به معرفی کامل بازیگر اصلی این سریال، رضا داوود نژاد بپردازد. در ادامه مطلب، برای مشاهده بیوگرافی کامل این هنرمند عزیز و همچنین جدیدترین عکسهای رضا داوود نژاد و همسرش با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
امه عاشقانه عباس دوران به همسرش
حسین جابری‌ انصاری به مناسبت سالگرد شهادت عباس دوران، نامه عاشقانه او به همسرش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران جوان: حسین جابری‌ انصاری، معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه ایران به مناسبت سالگرد شهادت عباس دوران، نامه این سرلشکر خلبان به همسرش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.عباس دوران، خلبان جنگنده های دوران دفاع مقدس بود که در صبح 30 تیرماه 1361 پس از بمباران پالایشگاه بغداد،
برای ازدواج موفقدر چهار مورد مرد باید نسبت به زن برتری داشته باشد
1) سن بهتر است مرد بین 4 تا 7 سال از زن بزرگتر باشدبطور طبیعی بلوغ فکری و جنسی دختران جلوتر از پسران است درن تیجه بهتر است در ازدواج مرد 4 تا 7 سال بزرگتر باشد تا این اختلاف جبران شود
◀️هر چند که ملاک ارزیابی صرفا سن شناسنامه ای نمیتواند باشد 
✅دوم : از نظر شخصیت خانوادگیمرد باید از خانواده ای باشد که در اجتماع از خانواده همسر خود یک درجه بالاتر باشد .    فاصله طبقاتی یک درجه خوب
زندگینامه ژوزه مورینیو سرمربی سابق رئال
نام کامل :ژوزه ماریو دوس سانتوس فلیکس مورینیو
متولد : 26 ژانویهٔ 1963 ‏(56 سال)
محل تولد :پرتغال
فعالیت فعلی :مربیگری
پست گذشته :هافبک

ژوزه مورینیو سرمربی کارکشته ی اروپایی
مورینیو همسرش (ماتیلدا فاریا) که متولد آنگولاست، را در ستوبال پرتغال و در زمانی که نوجوان بود، دید. این دو در سال 1989 با هم ازدواج کردند. نخستین فرزندشان، یک دختر بود که در سال 1996 به دنیا آمد و مورینیو به رسم مذهبی خود، نامش را از روی نا
داستان فیلم
در خلاصه فیلم ایده اصلی آمده است : ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک
پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده‌اند، شرکت‌ها و
افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده‌اند. مهندس سعید
پارسا که چندسالی است از همسرش رؤیا عضدی جدا شده و رئیس یکی از شرکت‌های
حاضر در مناقصه است. دیگران نیز با اهداف متفاوت سعی در برنده شدن در این
مناقصه سرنوشت ساز را دارند. رسیدن به موفقیت برای آدم‌های این قصه منجر به
نمایش «ملاقات» به کارگردانی پارسا پیروزفر از روز یکشنبه ۱۲ اسفند ماه در تالار اصلی تئاتر شهر آغاز شد.
به گزارش ایسنا، در این اثر نمایشی (به ترتیب حروف الفبا) علی ابدالی، نسترن امیرعبدالهیان، زینب ایزدپناه، رضا بهبودی، افسانه پرمر، پانته آ پناهی ها، پارسا پیروزفر، سیاوش چراغی پور، احسان حاجیانی، مهدی حسینی نیا، افشین خورشید باختری، امید رضایی، مونا رضایی، امیر صادقی، مجتبی علیرضالو، مونا غیاثی، نسیم قدس الهی، نیما قطبی، تیام کریمایی، س
سه بار به خوابش رفت و گفت بیا پیش خودم ببین درد هم نداره، سر من رو هم بریدن درد نداشت
*
زندان بود، توی خواب بهش گفت چرا برای دفاع از حرم من نمیای. بیدار که شد شاکی رضایت داده بود و آزاد شد و راهی دمشق شد.
*
همسرش اجازه نمیداد بره، خیلی ناراحت بود، شب عمه سادات به خواب همسرش رفت و گفت چرا نمیذاری سرباز ما بیاد؟
*
می ترسید به او قوت قلب دادند، در بند بود آزادش کردند، دنیا به پایش پیچیده بود، خلاصش کردند
وقتی کسی را دوست داشته باشند موی پیشانی اش را هم
وکیل خانم تهران شاید برایتان سوال باشد که چرا بسیاری از افراد در گوگل واژه وکیل خانم تهران را جستجو می کنند؟ می خواهیم با بررسی این موضوع به پاسخ آن دست پیدا کنیم.
بسیاری از خانم ها جهت حل مشکل حقوقی خود حالا چه پرونده خانواده باشد ، چه پرونده حقوقی و چه پرونده ملکی صلاح و راحتی را در ان می بینند که جهت مشاوره حقوقی و یا ارجاع پرونده حقوقی خود به یک وکیل خانم مراجعه کنند. وکیل خانم چه مزیت هایی دارد که موکلین بیشتر خواستار مراجعه به وکیل خانم م
بیوگرافی ستاره سادات قطبی مجری و همسرش + تصاویر شخصی او را در ادامه مشاهده نمایید.
ستاره سادات قطبی مجری و گوینده تلویزیون را در بیوگرافی کامل و سن و تاریخ تولد و مداحی و شروع مجریگری و ازدواج اول و جدایی و ازدواج با شهرام شکیبا و عکس های شخصی و اینستاگرام این مجری تلویزیون را بخوانید.
ادامه مطلب
بیوگرافی بهادر زمانی و همسرش + زندگی شخصی جنجالی

بیوگرافی بهادر زمانی
بهادر زمانی متولد 18 آذر 1363 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی سینما می باشد از گرافیک و موسیقی تا مدیریت گالری و نویسندگی فعالیت دارد و با نقش حضرت عباس (ع) در رستاخیز مشهور شد

ادامه مطلب
¤ مهدی طارمی و اینبار ؛  همسرش ...!!!
بازیکن جنوبی و لژیونر تیم ملی ایران بالاخره پس از مدتها جنجال و درگیری رسانه ای ؛ روز گذشته در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ؛ تصویری از خودش و همسرش را به اشتراک گذاشت .
بازیکن اسبق پرسپولیس و آقای گل دو دوره لیگ برتر فوتبال کشور با ذکر مطلبی مبنی بر اتفاقات و حواشی اخیری که مربوط به وی و سحر قریشی میشد ، گفت : متأسفانه عده ای با ورود به زندگی خصوصی ام اقدام به تخریب شخصیت ما نمودند و امیدوارم دیگر چنین مسائلی
من اصلا عصر جدید را ندیده بودم. فقط تکه هایی از آواز های پارسا را شنیده بودم. امشب اما ... به پهنای صورت گریه کردم پای اجرای خانم عبادی. اشک، از چهره ام به موهایم چکه کرد و دست آخر، با موهایی خیس از جایم بلند شدم. بابا اگر نبود، مامان اگر نبود، خواهر اگر نبود با بلند ترین صدای ممکن زار می زدم! 
در ازدواج بسیار سختگیر بود خواهرش ، همسرش را به او معرفی کرد و بعد از صحبت کردن متوجه شد که همسرش کسی است که می تواند با زندگی ساده و پر از سختی او سازگار باشد  مهدی مدام به دنبال فعالیت های سخت و در مسافرت بود و همسرش هم این راپذیرفته بود. در همان روز خواستگاری نخستین صحبت مهدی در مورد شهادت بود و اینکه راهی که ایشان پیش گرفته اند در نهایت به شهادت ختم می شود و کسی نباید مانع ایشان شود . نسبت به حجاب خیلی اهمیت می داد ، به طوری که روز خواستگاری ع
زید شحام گوبد حضرت صادق ع بمن فرمود بهرکس از مردم که ببینی پبروی ازپیروی آز من کنند و بگفتار من عمل کنند سلام مرا برسان و من بشما سفارش کنم که نسبت بخدای عزوجل تقوای داشته باشیدو در دین خود پارسا باشید و در راه خدا کوشش کند و براستگویی وبادای امانت وطول دادن سجده و نیکی لا همسایه شما را سعارش میکنم زیرا محمد ص همین وستورات ا اورده است هرکه بشما امانت سپرده باو پس دهیدنیکو رفتارباشدیابدکردار زیرا رسولحدا ص دستور میداد که سوزن ونخ رانیز بصاحب

مردی با همسرش در خانه تماس گرفت و گفت : "عزیزم از من خواسته شده که با رئیس و چند تا از دوستانش برای ماهیگیری به کانادا برویم. ما به مدت یک هفته آنجا خواهیم بود. این فرصت خوبی است تا ارتقای شغلی که منتظرش بودم بگیرم بنابراین لطفا لباس های کافی برای یک هفته برایم بردار و وسایل ماهیگیری مرا هم آماده کن .ما از اداره حرکت خواهیم کرد و من سر راه وسایلم را از خانه برخواهم داشت ، راستی اون لباس های راحتی ابریشمی آبی رنگم را هم بردار".
زن با خودش فکر کر
¤ مهدی طارمی و اینبار ؛  همسرش ...!!!
بازیکن جنوبی و لژیونر تیم ملی ایران بالاخره پس از مدتها جنجال و درگیری رسانه ای ؛ روز گذشته در صفحه شخصی اش در اینستاگرام ؛ تصویری از خودش و همسرش را به اشتراک گذاشت .
بازیکن اسبق پرسپولیس و آقای گل دو دوره لیگ برتر فوتبال کشور با ذکر مطلبی مبنی بر اتفاقات و حواشی اخیری که مربوط به وی و سحر قریشی میشد ، گفت : متأسفانه عده ای با ورود به زندگی خصوصی ام اقدام به تخریب شخصیت ما نمودند و امیدوارم دیگر چنین مسائلی
مردی دو دختر داشت یکی را به یک کشاورز ودیگری را به یک کوزه گر شوهر داد. چندی بعد همسرش به او گفت : ای مرد سری به دخترانت بزن واحوال آنها را جویا بشو.
مرد نیز اول به خانه کشاوز رفت وجویای احوال شد، دخترک گفت که زمین را شخم کرده وبذر پاشیده ایم اگر باران ببارد خیلی خوبست اما اگر نبارد بدبختیم.
مرد به خانه کوزه گر رفت ، دخترک گفت کوزها را ساخته ایم ودر آفتاب چیده ایم اگر باران ببارد بدبختیم و اگر نبارد خوبست.
مرد به خانه خود برگشت همسرش از اوضاع پرسی
کسب 3 مدال طلای سیدمحمدمهدی حاتمی، امیرحسین ندایی‌پور و پارسا حسینی و ۸ مدال نقره پارسا مرات، سیدپارسا حسینی نیری، محمدسعید حقی، محمد مشتاقی فر، محمدباقر شریفی، مهدی سلمانی، آرمان محمدی و مهدی حضرتقلی زاده و ۲ مدال برنز کسری امیرسلیمانی و مهدی تیموری انار را فقط و فقط تبریک می‌گوییم.

طلاهای دیگر:
امیرحسین باطنی / انرژی اتمی تهران / نقره پارسال
امیرحسین باقری / انرژی اتمی تهران / برنز پارسال
علی شریفی / علامه حلی ۲ تهران
کیان شمسایی / انرژی
وب سایت حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری _ قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی در سال 1393 جهت تسهیل در پرداخت محکومیت های مالیاشخاص مدیوندر 29 ماده و 13 تبصره تنظیم شده است و نکات حایز اهمیتی در خصوص تنظیم شهادتنامه در آن مواد درج شده است، وکلا و اشخاص حقیقی که قصد تقدیم دادخواست اعسار از پرداخت محکوم را دارند کلیه نکات مندرج در ماده 8 و 9 این قانون کاملا باید رعایت شود، در غیر اینصورت دادخواست مطرح شده ممکن ا ست یا مشکلات جدی مواجه شود، این در
دوره امر به معروف و نهی ازمنکر روز چهارشنبه ۹۸/۸/۲۹ برگزار شد
طرح پارسا از دفتر تبلیغات اسلامی
✅با حضور استاد مجرب حجت الاسلام والمسلمین جناب
 استاد فرزانه برگزار گردید .
✅این دوره تا پایان سال جاری ادامه دارد

موسسه قرآنی شیفتگان وحی

تلفن تماس:۳۷۲۳۳۳۹۰
دانلود ریمیکس علی پارسا دیوونه ها تنهان
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس علی پارسا بنام دیوونه ها تنهان با متن و دو کیفیت عالی
ریمیکس : دیجی الوان
Download New Remix Ali Parsa Divooneha Tanhan With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix
ریمیکس جدید قطعه جدید علی پارسا منتشر شد.
این ریمیکس به آهنگ، دیوونه ها تنهان تعلق دارد.
ریمیکس اثر به عهده، دیجی الوان می باشد.
امیدوارم از این ریمیکس لذت ببرید.
لطفا نظرات خود را در مورد ریمیکس ثبت کنید.
متن آهنگ دیوونه ها تنهان علی
http://s7.picofile.com/file/8379066176/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84_%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C_%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D9%86%DA%AF_%D8%AF%D8%B1_%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%87.pdf.html

http://s7.picofile.com/file/8379066234/%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84_%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C_%D8%BA%D8%B2%D9%84%DB%8C_%D8%A7%D8%B2_%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8.pdf.html

http://s6.picofile.com/file/8379066284/%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B3%D9%85.pdf.html

ادامه مطلب

مردى متوجه شد که گوش همسرش سنگین شده و شنوائیش کم شده است.
به نظرش رسید که همسرش باید سمعک بگذارد ولى نمیدانست این موضوع را چگونه با اودر میان بگذارد. بدین خاطر، نزد دکتر خانوادگیشان رفت و مشکل را با او درمیان گذاشت. دکتر گفت براى این که بتوانى دقیقتر به من بگویى که میزانناشنوایى همسرت چقدر است آزمایش ساده اى وجود دارد. این کار را انجام بده و جوابش را به من بگو:«ابتدا در فاصله ٤ مترى او بایست و با صداى معمولى مطلبى را به او بگو.اگر نشنید همی
مسابقات ورزشی طناب زنی مجازی برای دانش آموزان دبیرستان پارسایادواره 
 سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی
مژده                          مژده
✅کمیته آمادگی جسمانی تربیت بدنی دبیرستان پارسا برگزار می نماید.☑️ #ورزش_در_خانه☑️ #مسابقات_طناب_زنی✅بیشترین تعداد طناب زنی در ۳۰ ثانیه به نفرات اول تا سوم حکم و جایزه اهدا میگردد.
شرایط شرکت در مسابقه✔️اجرا حتما باید در منزل یا محیط کار باشد✔️شرکت کننده باید به طور کامل و واضح در ویدئو مشخص باشد✔️زمان وی
عکس دیده نشده از محسن ابراهیم زاده و همسرش !
در این بخش به بیوگرافی و زندگینامه محسن ابراهیم زاده می پردازیم که در ایران طرفداران بسیاری دارد
محسن ابراهیم زاده این یکی دو سال اخیر با آهنگ های خود توانسته است کلی طرفدار و قشر جوان به خود جذب کند.
در ادامه بیوگرافی کامل این خواننده را مشاهده می کنید ( به لینک زیر بروید )

عکس و بیوگرافی محسن ابراهیم زاده ( خواننده ) و همسرش + دانلود آهنگ ها
پیامبر اکرم(ص) می
فرمایند :«هبه الرجل لزوجته تزید فی عفتها» هدیه دادن مرد به همسرش عفت او
را افزایش می دهد.????(من لا یحضره الفقیه ج4 ص381)
یکی از مواردی که باعث می شود عفت زن افزایش یابد هدیه دادن است.وقتی به
همه روایات دراین زمینه نگاه می کنیم متوجه این مطلب می شویم که دین ما
عوامل متعددی را برای افزایش عفت زوجین و به تبع زن، افزایش تحکیم بنیان
خانواده، مطرح کرده است.یکی از این موارد هدیه دادن زوجین به یکدیگر است.
وقتی مردی به همسرش هدیه ای می
هوای خونه غمگین بود...هر کسی به طریقی خودش رو خواب کرد و دودش رفت توی چشم من که تازه شبم از الان شروع میشه...پهن شدم روی تخت و آهنگ"هزار و یک شب" ابی توی سرم پلی میشه و باهاش میخونم....به عکسی که پسرک رذل همکلاسیم از عقدش گذاشته نگاه میکنم و توی دلم برای دخترک زیبا غصه میخورم...بنظرم موقع تحقیق از خواستگارتون به جای مراجعه به دوست و آشنا،از همکلاسی هاش چندتا سوال بپرسین...اون دختر به ذهنش هم خطور نمیکنه ما چه چیزهایی از همسرش با همین دو چشم روی کلّه
«برفک» اثر دان دلیلو.
جک، استاد دانشگاه و هیتلرشناسیه که چند‌بار و هربار با آدم‌های عجیب و متفاوتی ازدواج کرده و از ازدواج های متعددش چندتا بچه داره. و در حال حاضر هم با همسرش بابت و فرزندانش زندگی می‌کنه. جک و همسرش با ترس شدید و غیرقابل اجتنابی از مرگ دست و پنجه نرم می‌کنن و هرکدوم برای مقابله با این ترس، راه متفاوتی رو پیش می‌گیرن.
این کتاب یه اثر پست مدرنه که از نظر جذابیت و کشش داستانی به قدری قوی نیست که هر مخاطبی رو جذب خودش کنه. فضای
7سال با یک مرد معتاد زندگی کردم تمام وسایل زندگیم رو فروخت در این بین دوست همسرم گفت از ش جدا بشم وایشون هم از همسرش جدا میشه وبا هم زندگی کنیم قبول نکردم با همسرش از من اخازی کردند ومنم برای حفظ آبروم در محل کارم 6میلیون پول دادم این موضوع را خانواده ی همسرم فهمیدند ومجبور شدم با بخشش مهریه طلاق بگیرم بعد از مدتی همسرم که ترک کرده بودخواست که برگردم منم برگشتم یک سال خرج زندگیش رو دادم ولی بازم به مواد برگشته میخوام طلاق بگیرم وقتی فهمیدتهدی
واسه این پسرکِ مو فر فر دوست داشتنی جای یک عدد خواهری خوشحالم
ولی امیدوارم هیج وقت دیگ با چاقو نره تو دل دیده شدن..
دوم شدن حقت بود:)
ولی دوست داشتم اول پارسا خایف شه ک خب نشد:(
#ترشحات یک مغزِ الکی سرخوش سر این مسابقه
:همینک منو این مسابقه دور کرد از دغدغه های روزمرگی زندگیم حتی مدت کوتاه ک پاش بودم ممنونم..

سریال کره ای Voice 2017نام ها: صدامحصول: 2016 کره جنوبی از شبکه OCNژانر: هیجان انگیز | جناییتاریخ پخش: 25دی1395 – 14Jan2016قسمت ها: 16 شنبه و یکشنبه هاوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Jang Hyuk – Lee Ha Na
خلاصه داستان:مو جین هیوک (جانگ هیوک) یه کاراگاه محبوبه که پرونده های مهمی رو حل کرده. اما بعد از اینکه همسرش توسط یک قاتل سریالی به قتل میرسه زندگیش ازین رو به اون رو میشه. او ازینکه نتونسته از همسرش محافظت کنه احساس گناه میکنه و به صورت مخفیانه به دنبال قاتل میگرده …
امروز یه دوقلو با باباشون برای مراقبت ۳ سالگی، اومده بودن مرکز بهداشت!
پوریا و پارسا! شیطون و خواستنی...!
موقع ثبت اطلاعاتشون تو سیستم، باباشون گفت که ۲ ساله از خانمش جدا شده! یه لحظه فکرم رفت پیش بچه ها و ناراحت شدم براشون ولی تمام روز داشتم فکر‌ میکردم کدوم بدتره!؟
اینکه وقتی یه سالته مامان بابات از هم جدا شن و تو آرامش بزرگ شی یا با کلی حس و خاطره بد، ۲۵ سالت بشه و تو جواب اینکه چرا با این همه مشکل جدا نشدین بگن به خاطر بچه هام...!نمیدونم...!
در مراسم سی امین سالگرد رحلت امام (ره): این جاذبه بی نظیر امام بزرگوار ناشی از چیست؟ خدا مختصات شخصیتی و موهبتهایی را به او داده بود که در کمتر کسی در این حد جمع میشود. امام، انسانی بود شجاع، باحکمت و باتدبیر، پارسا و پرهیزکار، دلبسته به خدای بزرگ و ذکر الهی، ظلم ستیز، طرفدار و حامی مظلوم، استکبار ستیز، عدالتخواه، صادق با مردم و اهل مجاهدت دائم در راه خدا. هر کسی با این خصوصیات باشد، دلها به سمت او جذب میشود.
وب سایت رسمی حمیرا پارسا وکیل پایه یک _ روزانه در مباحث حقوقی با واژه ها و عناوین مختلف مواجه می شویم که برای افرادی که با علم حقوق آشنایی ندارند بیگانه است و آنها را به سوال وا می دارد که واژه ای  که شنیدم به چه معنی می باشد و واژه مورد نظر در مورد چه چیزی اشاره می کند، و چه انواعی دارد.در این مطلب قصد داریم تا شما را با عنوان حقوقی فک رهن آشنا کنیم تا در صورت مواجه با فک رهن معنی ان را دانسته در صورت لزوم بتوانید آن را اجرا کنید. یا اگر خواست
در ازدواج بسیار سختگیر بود؛ خواهرش، همسرش را به او معرفی کرد و بعد از صحبت کردن متوجه شد که همسرش کسی است که می تواند با زندگی ساده و پر از سختی او سازگار باشد مهدی مدام به دنبال فعالیت های سخت و در مسافرت بود و همسرش هم این راپذیرفته بود.درهمان روز خواستگاری نخستین صحبت مهدی در مورد شهادت بودو اینکه راهی که ایشان پیش گرفته اند در نهایت به شهادت ختم می شود و کسی نباید مانع ایشان شود..نسبت به حجاب خیلی اهمیت می داد، به طوری که روز خواستگاری عنوا
که پادشاه را مجذوب خود کرده بودپادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنیدنجار آن شب نتوانست بخوابد .همسر نجار گفت :مانند هر شب بخواب .پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید .صبح صدای پای سربازان را شنید.چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که دریغا باورت کردم .با دست لرزان در را باز کرد و دستانش را جلو برد تا سرب
هنوز تو این فازه که من یه شوهری بکنم ب جای باباش ک رقص مثل شوهرش سوسن بلد باشه. میگه شوهر سوسنی بکن(یعنی مثل شوهر سوسن). مامانم بهش میگه اگر من چندتا نوه داشتم مثلا 4  5 تا تو لوس نمیشدی عزیزکرده نمیشدی. بعد میگه خب الان ک من هستم پس مامان یه چندتا شوهر دیگم بکنه تا چندتا بچه داشته باشه و تو چندتا نوه(یعنی فکر میکرد که با یک شوهر میشه فقط یه بچه داشت. نمیدونم چرا این فکرو میکرد درحالیکه معنی خواهر برادر رو بلده)شب اومدیم پایین یه کمی حرف زدیم موقع
نه تنها ماه رمضان،اکنون دو سالی است که من روزه دارم. از پس این روزه‌ام بی قرارم. خبری از افطاری نیست و آری بی افطارم، در پس نبودنت جان میسپارم.کاش می بودی و با بوسه بر لبانت افطار میکردم. کاش در مستی چشمانت خودم را انکار میکردم. کاش همه شب تا سحر عشق بازی با تو رو تکرار میکردم. کاش سجده بر سینه ات میگذاشتم و بر پرودگارم جلوه عشق به آفریده اش را اقرار میکردم. کاش می شدم خودم را از این کابوس بیدار میکردم!!!تو رفتی و من را با خود بردی. یک بار هم نپرسید
بیوگرافی بازیگران

جدیدترین عکس های سمیرا حسن پور
سمیرا حسن پور متولد 16 آذر 1363 در تهران، بازیگر است. سمیرا حسن پور فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش است، وی علاقه زیادی به نقاشی دارد و پیگیر موسیقی و نوازندگی پیانو است، سمیرا حسن پور همسر کارگردان معروف سامان سالور می باشد.

عکس های جدید سمیرا حسن پور
بیوگرافی سمیرا حسن پور:سمیرا حسن‌پور متولد 16 آذرماه 1363 بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است. وی فارغ‌التحصیل رشته نمایش است و کار هن
بیوگرافی بازیگران

جدیدترین عکس های سمیرا حسن پور
سمیرا حسن پور متولد 16 آذر 1363 در تهران، بازیگر است. سمیرا حسن پور فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش است، وی علاقه زیادی به نقاشی دارد و پیگیر موسیقی و نوازندگی پیانو است، سمیرا حسن پور همسر کارگردان معروف سامان سالور می باشد.

عکس های جدید سمیرا حسن پور
بیوگرافی سمیرا حسن پور:سمیرا حسن‌پور متولد 16 آذرماه 1363 بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است. وی فارغ‌التحصیل رشته نمایش است و کار هن
همه بچه هایم، به خصوص دو پسر شهیدم، به نماز و روزه مقید بودند.☝️ نمازشان را می‌خواندند، قضای نمازهای از دست رفته را جبران می‌کردند. سید مجتبی توجه ویژه‌ای به فقرا داشت. همسر سید مجتبی، تعریفمی‌کرد وقتی که در افغانستان زندگی می‌کردیم، او نیمی از غذای ما را برای همسایه‌ای که همسرش بیمار بود و بچه‌ داشت، می‌برد. یا وقتی هندوانه و خربزه می‌خرید، به سه قسمت تقسیم می‌کرد و دو قسمت آن را برای همسایه‌ها می‌برد. او به همسرش می‌گفت؛ تو من را د
عکس های بازیگران ایرانی با همسرانشان جدید 99 و 2020
عکس شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری
عکس سحر قریشی و همسرش امید علومی
حسن جوهرچی و همسرش
عکس الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

عکس امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق

عکس هومن برق نورد و همسرش
بازیگران ایرانی و همسرانشان 
عکس نیما فلاح و همسرش سحر ولدبیگی
بازیگران ایرانی با همسرانشان 
جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری
عکس های بازیگران ایرانی با همسرانشان جدید 99 و 2020
در این مطلب میخواهیم شما را با عکس هایی جذاب از “بازیگران پایتخت” و همسرانشان از احمد مهرانفر تازه داماد سریال پایتخت تا محسن تنابنده و همسرش غافلگیر کنیم.
خبری به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و حکایت از ازدواج احمد مهرانفر ارسطوی سریال پایتخت داشت. احمد مهرانفر با انتشار عکسی خبر از ازدواجش داد و بالاخره ارسطوی ازدواجی سریال پایتخت داماد شد. این خبر به سرعت در فضای مجازی انتشار یافت و عکس مونا فائض پور همسر احمد مهرانفر در فضای مج
تیاتری از پارسا پیروزفرو توی تیاتر شهر دیدم...موضوع جالبی داشت ولی یکم کند پیش میرفت به نظرم و اینکه من خیلی خیلی حس مزاحمت ایجاد کردن برای دوستی که باهام اومده بود داشتم...سعی میکردم لذت ببرم ولی اخراش دیگه واقعا این حس بدی که داشتم باعث میشد فقط دلم بخواد تموم بشه زودتر...ولی موضوعش که جالب بود...
خانم مسنی که بعد از سالها و پس از ثروتمند شدن به زادگاهش برمیگرده و بیان میکنه که با یکی از مردای سرشناس شهر رابطه داشته و ازش باردار شد و وقتی مرد بچ
چو احسان آمد از مسجد سلیمان ... مهیا کردمش من چای و قلیان
نشستیم و بگفتیم از گذشته ... همان هایی که گشته عهد و پیمان
امیر پارسا که گویی رونوشتی ست ... ز خلق و خوی آن دوران احسان
دلا هم گشته از خواهر تنی تر ... به سولمازی که میچسبد چو سیمان
ز حامد هم مکرر یاد کردیم ................ همان طوری که کردیم یاد هامان
بگفتیم از پیام و گه ز پویا .................. دمی هم از حدیث و گه ز ایمان
دمادم گفتمش جانم عوض کن ................ بلیتی را که گشته گاه پایان
مرا امید باشد تا
پارسا پلاس یک فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه است  اما متمایز است، از دیگر فروشگاه های اینترنتی  به علت امکاناتی که برای کاربران فراهم میکند  مورد توجه ان ها قرار گرفته  و انواع هود، سینک،اجاق گاز، هود را با برند های مختلف و البته معتبر و با گارانتی ضمانت و اصالت کالا و همچنین بازگشت وجه دارا می باشد و به بازار عرضه می کند.

پارسا پلاس بزرگترین پلت فرم فروش انلاین

فروشگاه اینترنتی زیادی در زمینه لوازم آشپزخانه وجود دارد، که ابزارتحسین
تصور کنید،  مردی که همسرش به شدت بیمار است و چیزی به مرگش نمانده. تنها راه نجات یک داروی بسیار گران قیمت است که در شهر فقط یک نفر هست که آن را می فروشد. مرد فقیر داستان ما، هیچ پولی ندارد، هیچ آشنایی هم  برای قرض گرفتن ندارد. به سراغ دارو فروش می رود و التماس می کند. به دست و پایش می افتد و عاجزانه خواهش می کند آن دارو را برای همسر بیمارش به عنوان وام یا قرض به او بدهد. دارو فروش به هیچ وجه راضی نمی شود. به هیچ وجه. حالا مرد ما دو راه دارد. یا دارو را
به بهانه دیدار با همسر شهیدمحمد حسین زاده دشتی
به گزارش خبرنگار دفاع پرس
از خوزستان، شهید «محمد حسین زاده دشتی» در اولین روزهای جنگ تحمیلی به
صفوف
مبارزان می‌پیوندند و در شرایط بحرانی جنگ در همه عرصه‌ها فعالیت می‌کند،
گاهی وارد صحنه نبرد
می‌شود و می‌جنگد و زمانی در شهر آبادان شهردار شده و به ساماندهی اوضاع
نابسامان می‌پردازد. در این راه همه جانبه تلاش و فعالیت می‌کند و سرانجام
به فیض شهادت نائل می‌شود. همسر اولین شهردار شهید با ع
چندماه پیش داشتم سریال بیگ لیتل لایز رو میدیدم. یه صحنه ایش بود که ریس ویترسپون میره مدرسه دخترش و توی جلسه اولیا و مربیان صحبت میکنه. سالن کیپ تا کیپ پره. همسرش هم که باهم به مشکل برخورده بودن انتهای سالن ایستاده. ریس جوری صحبت میکنه که انگار فقط همسرش انتهای سالنه. همچین صحنه ای رو هم توی فیلم یه لحظه نشون میده. اونا حتی توی ناراحتی هم هیشکی رو نمیدیدن جز محبوب خودشون رو. انگار سالن خالیه و فقط اون اقا انتها ایستاده.
داشتم فایل های لپتاپم رو م
یک مدیر خوب باید بتواند قدرت بالایی در کنترل کردن کارها داشته باشد و در سازماندهی و رهبری، کارآمد و حرفه ای عمل کند. در این راه شهامت اولین خصیصه ای است که به یک مدیر توانا کمک خواهد کرد. شهامتی که باعث می شود او با واقعیت ها، منطقی برخورد کرده و انتقاد ها را پلی برای پیروزی سازد. زیرا اولین ویژگی شهامت، داشتن نیروی اراده برای شروع کار است، بدون اینکه هیچ ضمانتی برای موفقیت وجود داشته باشد. وهمچنین دومین ویژگی شهامت، توانایی ادامه کار است بدو
فائقه دوستی مجری برنامه گردونه + بیوگرفی و همسرش زندگی شخصی
برای مشاده بیوگرافی ، زندگی شخصی و علت فوت فائقه دوستی به لینک زیر مراجعه فرمایید....

بیوگرافی فائقه دوستی مجری برنامه گردونه + علت درگذشت [کلیک کنید )
https://funigma.com/411048 منبع:
 اگر به فیلم‌های عاشقانه‌ی تراژیک علاقه دارید این فیلم یه نمونه‌ی خوبه. داستان سربازی که در کردستان بعد از جنگ، خدمت میکنه و دختر کوردی که از اعضای گروهک‌های جدایی طلب هست. هیچ دیالوگ عاشقانه‌ای وجود نداره. اما بازی‌ها و جریان فیلم عشق رو به خوبی به تصویر می‌کشه. پارسا پیروزفر - که جا داره بگم کراش بچگی من بوده:) - و گلشیفته فراهانی بازیگرای اصلی هستن. گلشیفته وقتی فارسی معمولی حرف می‌زنه زیاد به دلم نمی‌شینه چون یه ذره شل حرف می‌زنه ام

نام ها: سلام خداحافظ مامان
محصول: 2020 کره جنوبی از شبکه tvN
ژانر: درام | کمدی | فانتزی
تاریخ پخش: 3 اسفند 1398 – Feb 22, 2020
قسمت ها: 16
روزهای پخش: شنبه و یکشنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: پایان یافته
بازیگران:
Kim Tae Hee – Lee Kyu Hyung
خلاصه داستان:خلاصه داستان: چا یو ری (Kim Tae Hee) مادری است که 5 سال پیش فوت شده است و حالا روح او طی یک پروژه ای به مدت 49 روز به زندگی دوباره بازمیگردد. در همین حال، جو کانگ هوا (Lee Kyu Hyung)  یک جراح است که بعد از فوت همسرش اخلاقش عوض شده، تا ای
روی ماه خداوند را ببوس داستان یونس، بچه ی مذهبی است که می رود فلسفه بخواند تا به قول خودش از
حریم دین دفاع فلسفی کند ولی نتیجه چیز دیگری میشود و یونس خدایش
را و به عبارتی ایمانش را گم می کند. کل رمان بر محور یونسی است که دچار
تردید در مفاهیمی شده که عمری بهشان معتقد بوده و حال دارد در باتلاقش دست و پا
می زند.
من، محوِ آسفالت خیابان اما از عمق جان زیر لب می گویم: خداوندی هست؟ سیگارفروشِ کنار خیابان از دور فریاد میزند:« آقا چیزی گم کرده ای؟»

در ط
شافل رو گذاشتم روی محبوب ترین ها، پارسا هم بغلمه سرحال و خوش اخلاق. سرشو عقب میگیره و صاف وایمیسه، تا خسته میشه یهو ول میشه توی سینه ام، هزار بار قربون صدقه این گردن گرفتناش میشم. یه آهنگ قشنگ میاد، فنقلی هم توی چشمام نگاه میکنه، با هم آروم و ملیح میرقصیم. مادر و پسری قشنگ ترین و پاک ترین رقص دنیا رو باهم میریم. بهم نگاه میکنه، برام میخنده، قند توی دلم آب میشه. سعی میکنم توی ذهنم ثبت کنم، درخشش ابدی یک خاطره پاک :)

+ این لحظات قشنگ روزی همتون
به گزارش ایسنا، حوالی ساعت هفت صبح امروز مردی ۴۶ ساله در تماس با پلیس ۱۱۰ اعلام کرد همسرش را در منزلشان واقع در میدان آرش به قتل رسانده است، پس از اعلام این موضوع، ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و ماموران کلانتری مرزداران به سرعت در محل حاضر شدند. مأموران با حضور در محل حادثه با جسد خون‌آلود زنی ۴۲ ساله مواجه شدند که همسر و پسر مقتول نیز در محل قتل حضور داشتند. در بررسی اولیه مشخص شد شوهر مقتول پس از قتل همسرش با اورژانس
در روزگاران قدیم، در یک کلبه کوچک حاشیه جنگل، هفت خواهر با پدر و مادرشان زندگی می کردند. پدر خانواده هیزم شکن فقیری بود. در غروب یکی از روزها هیزم شکن، خسته و غمگین به خانه برگشت. همسرش علت ناراحتی اش را پرسید. هیزم شکن گفت: " امروز هم با دوست هیزم شکنم غذا خوردم. هر بار او غذا می آورد و دعوتم می کند تا همسفره اش شوم. ای کاش من هم می توانستم با خود غذایی ببرم و لطفش را جبران کنم." همسر هیزم شکن با شنیدن حرف های او تصمیم گرفت هرطور شده غذایی مهیا کند
سلام دوستان جان دل

خوب و بد گذشته و میگذره
از ‌قتی لپ تاپ رو همسر برده شرکت نیومدم بلاگ سربزنم
خداروشکر همایش دهم دوروزه و عالی برگزار شد
فعلا درگیرودار یک خبر وحشتناک هستیم
یک قتل
بله قتل
منشی شرکت  یک خانووم جوون بود که دوتا دخترداشت 
سه ساله و دوساله
متاسفانه شوهرش خیلی هرز میچرخیده و باهم اختلاف داشتن
چندروز پیش دوباره سر اینکه همسرش اصرار داشته دوست دخترش رو صیغه کنه دعواشون میشه
صبح مامان دختره زنگ زد به همسر و کفت مریم مرده،کشته ش
فرخ رو پارسا ،در اسفند سال ۱۳۰۱ در باغی خارج از شهر قم به دنیا آمد.
مادر وی فخرآفاق پارسا از فعالان حقوق زنان و مدیر مجله «جهان زنان» بوده و پدرش فرخ‌دین پارسا کارمند وزارت بازرگانی و مدیر مجله‌های «اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران» و «عصر جدید» بود.

زندگی‌نامه
فرخ‌رو پارسا تحصیلات ابتدایی خویش را در دبستان هما در تهران سپری نمود و برای ادامه تحصیل در دوره متوسطه به دانشسرای مقدماتی رفت. وی توانست دوره متوسطه را با کسب رتبه اول به پایا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها